Neler Yeni

Yardım S23 - iPhone 13 - 13 mini - İphone 14 yada Diğer

Seçim

• Oy kullanan toplam üye
    204

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,286
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Bütçe
25000
Yeni bir telefon almak istiyorum. Bütçem 25K civarında.
Aklımda S23 almak var ama içime sinmedi, bir de arka kameradaki lens sorunu bana vuracak gibi hissediyorum. (teknolojide şansızımdır)

Sorunu bilmeyenler için:

samsung-galaxy-s23-ve-s23-plus-icin-bir-kamera-sorunu-gundemde.jpg-copy-660x939.jpg

Muz şeklinde bir alanda bulanıklık sorunu oluyor. Fiziksel bir sıkıntı olduğu söyleniyor.

Genel olarak ihtiyaçlarım:
Kompakt olması. Tek el kullanımı rahat olması. (elimdeki telefon 6.4 inç büyük geliyor)
Ekran açık süresi 6 saat üzeri olan.
Kamerası sosyal medyada iyi olan, özellikle ön kamera (paylaştığımda görüntüsü bozulan, kalitesizleşen fotoğraf istemiyorum. Fotoğraf paylaşıldığında anlamlı oluyor bence.)
Oyun oynamam ama CPU güçlü olsa iyi olur, gelecekte kasma donma yavaşlama olmasın.
AMOLED türevi ekranı olsun.

S23 almak için 25k bütçe vermek anlamsız diyorsanız ucuz modeller de önerebilirsiniz.

S23 kullanıcılarına da sorularım var:
Instagram'da paylaştığınız fotoğraflar ile kamera uygulamasından çektiğin görüntüler arasında çok fark var mı? (ve videolar)
Pil süresi nasıl, ekran görüntüleri ile paylaşır mısınız? Nasıl bir kullanıcısınız? Ne ağırlıklı kullanıyorsunuz?

En son güncelleme ile kamera nasıl oldu?
Hiç iPhone 13, 13 mini ya da 14 ile karşılaştırma şansınız oldu mu?

QWuiet

80+ Bronze
Yeni bir telefon almak istiyorum. Bütçem 25K civarında.
Aklımda S23 almak var ama içime sinmedi, bir de arka kameradaki lens sorunu bana vuracak gibi hissediyorum. (teknolojide şansızımdır)

Sorunu bilmeyenler için:

samsung-galaxy-s23-ve-s23-plus-icin-bir-kamera-sorunu-gundemde.jpg-copy-660x939.jpg

Muz şeklinde bir alanda bulanıklık sorunu oluyor. Fiziksel bir sıkıntı olduğu söyleniyor.

Genel olarak ihtiyaçlarım:
Kompakt olması. Tek el kullanımı rahat olması. (elimdeki telefon 6.4 inç büyük geliyor)
Ekran açık süresi 6 saat üzeri olan.
Kamerası sosyal medyada iyi olan, özellikle ön kamera (paylaştığımda görüntüsü bozulan, kalitesizleşen fotoğraf istemiyorum. Fotoğraf paylaşıldığında anlamlı oluyor bence.)
Oyun oynamam ama CPU güçlü olsa iyi olur, gelecekte kasma donma yavaşlama olmasın.
AMOLED türevi ekranı olsun.

S23 almak için 25k bütçe vermek anlamsız diyorsanız ucuz modeller de önerebilirsiniz.

S23 kullanıcılarına da sorularım var:
Instagram'da paylaştığınız fotoğraflar ile kamera uygulamasından çektiğin görüntüler arasında çok fark var mı? (ve videolar)
Pil süresi nasıl, ekran görüntüleri ile paylaşır mısınız? Nasıl bir kullanıcısınız? Ne ağırlıklı kullanıyorsunuz?

En son güncelleme ile kamera nasıl oldu?
Hiç iPhone 13, 13 mini ya da 14 ile karşılaştırma şansınız oldu mu?
@şahin doğan

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Matty Man
14 pro maxten s23 e geçtim. Çok hızlı çok akıcı, instagram kullanmadığım için ilk sorunu yanıtlayamayacağım. Sürekli telefonda olduğum için 6-7 saat şarj kullanım süresi alıyorum.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,286
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
14 pro maxten s23 e geçtim. Çok hızlı çok akıcı, instagram kullanmadığım için ilk sorunu yanıtlayamayacağım. Sürekli telefonda olduğum için 6-7 saat şarj kullanım süresi alıyorum.
SS atar mısın pil kullanım grafiğini ?

şahin doğan

80+ Platinum
S23'e güvenmiyorsan istediğin özellikleri 13 karşılıyor. Ben S23'ün daha iyi olduğunu düşünsem de sorunsuz bir kullanım için 13 daha mantıklı geliyor. 2. el 14 güvenirsen 14 al.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne yaptığının da SS'ini atabilir misin hocam?

ardaaq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
arda bayram
zamanında iphone 13 alabilecek param vardı aynı paraya gittim s22 aldım watch4 saat ile beraber KESİNLİKLE O BÜTÇELERE İPHONE DIŞINDA TELEFON ÖNERMİYORUM

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
2. El satan kişi güvenilirse 14 değilse 13

ardaaq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
arda bayram
samsun s22 aldığıma rezil oldum diyebilirim kamerası iyi güzel sosyal medyaya paylaşım yapıyorsun %50 kayıp oluyor görüntüde deli gibi ısınma sorunu var
pili stabil değil çok hızlı bitiyordu

şahin doğan

80+ Platinum

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Matty Man
S23'e güvenmiyorsan istediğin özellikleri 13 karşılıyor. Ben S23'ün daha iyi olduğunu düşünsem de sorunsuz bir kullanım için 13 daha mantıklı geliyor. 2. el 14 güvenirsen 14 al.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne yaptığının da SS'ini atabilir misin hocam?
1680713934698.png

ilk 2 uygulama işle ilgili o yüzden gizlemek durumundayım, genel durum bu, aynı günün istatistiği.

Top Bottom