Neler Yeni

Yardım Saat proları sahneye Diesel DZ4329 Erkek Kol Saati Alınır mı?

galeyanageldim

80+ Bronze
Lacivert takımla giymeyi düşünüyom alınır mı pahalı mı alternatif var mı ucuza falan?
Hayatımda max 4-5 kere giyerim ona göre

YiğitAysul

80+ Silver
Lacivert takımla giymeyi düşünüyom alınır mı pahalı mı alternatif var mı ucuza falan?
Hayatımda max 4-5 kere giyerim ona göre

Saati de mi 4-5 kere takacaksınız ?
Eğer uzun zamanlar kullanacaksınız önermem sadece saat üreten markalara bakmanızı öneririm

Moda firmalarının çoğu kaliteli saat üretmiyor, ismi yüzünden pahalıya satıyor. Saat firmalarına bakmanızı öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
alperen selamoğlu
bana göre bir casio bile çoğu designer üreticilerden iyidir.Markalar 2 dolarlık mekanizma ve süslü püslü bir görünüş ile satarlar ürünü tahtakalede daha kalitelisini bulabilirsin bana kalsa bir kere al sağlam al derim hocam

galeyanageldim

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Var mı önerileriniz
bana göre bir casio bile çoğu designer üreticilerden iyidir.Markalar 2 dolarlık mekanizma ve süslü püslü bir görünüş ile satarlar ürünü tahtakalede daha kalitelisini bulabilirsin bana kalsa bir kere al sağlam al derim hocam
Moda firmalarının çoğu kaliteli saat üretmiyor, ismi yüzünden pahalıya satıyor. Saat firmalarına bakmanızı öneririm

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Şiyar Aydın

galeyanageldim

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 2-3e bile varsa bu görünümde kol saati fitim ben çünkü dediğim gibi çok kullanmam saat sadecw takım için alıcam lacivert detayı hosuma gitmisti o kadar. Yoksa yani fiyatına bakmadım ben. Forumda geçenlerde bin liraya casio görmüştüm o bile okeydi benim için
fiyat bütçemiz nedir hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
alperen selamoğlu
Hocam 2-3e bile varsa bu görünümde kol saati fitim ben çünkü dediğim gibi çok kullanmam saat sadecw takım için alıcam lacivert detayı hosuma gitmisti o kadar. Yoksa yani fiyatına bakmadım ben. Forumda geçenlerde bin liraya casio görmüştüm o bile okeydi benim için
Lacivert kordon yeterli olur mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

galeyanageldim

80+ Bronze
Lacivert kordon yeterli olur mu?

yok hocam kordon lacivert olmasın baktım da linke pek bir şey göremedim sağolun yinede

Yasin Çınar

80+ Bronze
bu paraya Casio edifice saatlere bakabilirsiniz illaki kendinize uygun bir model bulursunuz. Kalitesinden de şüphe etmenize gerek yok. Seiko da tercih edebilirsiniz. Ben de saat alırsam Seiko alacağım büyük ihtimalle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
985,825
Üyeler
155,928
Son üye
fgtreew595672
Top Bottom