Neler Yeni

Sabah Valorant, Akşam CS:GO dan ban yedim

ShadeliX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Malik Çoban
Sabah Valorant tan cihaz ban yediğimi farkettim ve hile açmadım. Sonra baktımki bir çok kişi bu durumdan mağdur olmuş ve ben gün boyu üzüldüm (HWID ban). Sonra akşam tekrar PC geçtiğimde CS:GO da bi anda arkadaşlarla tam oyun girecekken vac ban yediğimi farketttim. Ve yine hile açmamıştım. Bilgisayarımda 3. parti yazılım sadece GTA V Türkçe yama var oda güvenilir bir linkten. Arkadaşlarım bilgisayarımda birisinin olabileceğini söyledi. Sizce bu diğer oyun hesaplarımdada olurmu. Ya da E-Posta adresimin çalınacağından korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Xdeath

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Serhan
Dostum yani yapıcak bir şey yok eğer internetin iyiyse format öneririm sonra valorant a ticket filan atabilirsin ama steam asla açmaz geçmiş olsun

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Sabah Valorant tan cihaz ban yediğimi farkettim ve hile açmadım. Sonra baktımki bir çok kişi bu durumdan mağdur olmuş ve ben gün boyu üzüldüm (HWID ban). Sonra akşam tekrar PC geçtiğimde CS:GO da bi anda arkadaşlarla tam oyun girecekken vac ban yediğimi farketttim. Ve yine hile açmamıştım. Bilgisayarımda 3. parti yazılım sadece GTA V Türkçe yama var oda güvenilir bir linkten. Arkadaşlarım bilgisayarımda birisinin olabileceğini söyledi. Sizce bu diğer oyun hesaplarımdada olurmu. Ya da E-Posta adresimin çalınacağından korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Valve and riot : ban var yirsin :)

ShadeliX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Malik Çoban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum yani yapıcak bir şey yok eğer internetin iyiyse format öneririm sonra valorant a ticket filan atabilirsin ama steam asla açmaz geçmiş olsun
Ya şimdi baktım valoranttaki 20 mayıs da açılıyomuş içim bi rahat etti ama hala cs dekinden korkuyorum.

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,113
İsim
Emre
Valorantta kendi hesabınla, hile yapılıp ban yemiş bir bilgisayarda açarsan ya da arkadaşın açarsa hwid ban yiyorsun(kendimden biliyorum, 3 ay hwid ban yemiştim 1,5 Hafta önce kaltı). CS:GO' ya gelicek olursak spray makrosu kullanıyorsanız overwatch'dan izleyenler şüphelenip ban attırabilir size, spray macrosu kullanmadınız ise hesabınızda kesinlikle hile kullanılmıştır haberin olsun. Bunları yılların tecrübesi olarak söylüyorum haberin olsun. Hatalı ban olayı yok, anlattığım olaylardan ban yiyorsun. Başka ban yeme durumu olamaz, oyun dosyalarınıza 3. parti dosya atmadıysanız.

ShadeliX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Malik Çoban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bide ben bi kaç kere rekabetçideyken oyundan çıktım ve bi kaç kere arkadaşıma sıktım şakasına ondansa içim çok rahatlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valorantta kendi hesabınla hile yapılıp ban yemiş bir bilgisayarda açarsan ya da arkadaşın açarsa hwid ban yiyorsun(kendimden biliyorum, 3 ay hwid ban yemiştim 1,5 Hafta önce kaltı). CS:GO' ya gelicek olursak spray makrosu kullanıyorsanız overwatch'dan izleyenler şüphelenip ban attırabilir size, spray macrosu kullanmadınız ise hesabınızda kesinlikle hile kullanılmıştır haberin olsun. Bunları yılların tecrübesi olarak söylüyorum haberin olsun. Hatalı ban olayı yok, anlattığım olaylardan ban yiyorsun. Başka ban yeme durumu olamaz, oyun dosyalarınıza 3. parti dosya atmadıysanız.
Bi kaç kere oyundan çıkıp arkadaşıma sıktım ve baya rekabetçi bekleme süresi yedim. Eğer ondansa gerçekten hiç sıkıntı yok oyun bu ama değilse gerçekten biri hile açmış demektir ve korkuyorum. Kısaca biri PC de dolaşıyor demekdir.

Xdeath

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Serhan
Ya şimdi baktım valoranttaki 20 mayıs da açılıyomuş içim bi rahat etti ama hala cs dekinden korkuyorum.
Valve normal kullanıcıların banlarını açma oranı 1 :(

Bide ben bi kaç kere rekabetçideyken oyundan çıktım ve bi kaç kere arkadaşıma sıktım şakasına ondansa içim çok rahatlar.

Bi kaç kere oyundan çıkıp arkadaşıma sıktım ve baya rekabetçi bekleme süresi yedim. Eğer ondansa gerçekten hiç sıkıntı yok oyun bu ama değilse gerçekten biri hile açmış demektir ve korkuyorum.
Yok hayır oyun bozanlıktan 1 ay filan yersin de overwatch banımı yedin yoksa normal vacmi

Mriguana

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Ali Efe TİCAN
gecmis olsun

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,113
İsim
Emre

Bi kaç kere oyundan çıkıp arkadaşıma sıktım ve baya rekabetçi bekleme süresi yedim. Eğer ondansa gerçekten hiç sıkıntı yok oyun bu ama değilse gerçekten biri hile açmış demektir ve korkuyorum.
Kendi arkadaşına sıkınca VAC ban yemiyorsun, sadece süreli rekabet kısıtlaması yersin. Hile kullanılmış hesabında o zaman. Hile kullanmayı seven bir arkadaşın vs. varsa FPS Competitive oynayan, o ban yemene sebep olmuş olabilir. Ama valorant hwid ban olayından anladığım kadarı ile hesabın ile başka bir hile kullanan kişiyle birlikte rütbe kastın diye düşünüyorum ya da başkası. O yüzden ban yedin kesin olarak, başka şekilde hwid ban atmıyor valorant.

ShadeliX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Malik Çoban
Valve normal kullanıcıların banlarını açma oranı 1 :(

Yok hayır oyun bozanlıktan 1 ay filan yersin de overwatch banımı yedin yoksa normal vacmi
vac

Top Bottom