Neler Yeni

SACHA BOEY ! Bayern Münih 32 Milyon Euro İle Anlaşmaya Vardı !

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Burak

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Boey klüpten ayrılmak istediğini zaten yönetime söylemişti. İyi teklif gelmeyince ısrarla satmadılar. Bayern zaten boey'i istemiyordu ihtiyar trippier'i alamadı,yedek sağ bekini de PSG vermedi. Sonra baktılar boey dünden razı. Hemen görüşmüşler Four Seasons'ta. Fabrizio 50 tane tweet girdi masada kimse yok sadece Münih istiyor boey de klübünden ayrılmak istiyor satılmasını istiyor diye. Adamın hayali Fransa milli takımında oynamak. Türkiye'de oynayan oyuncuları da milli takıma çağırmıyorlar. Menajeri kaçırmaya çalıştı adamı bildiğin. Bu şartlar altında 25m Euro civarı net para geldiyse GS'ye hem tarihi bir transfer hem de GS yönetiminin çok büyük bir başarısı. Adamlar 15'le gelmiş. Fiyat yükseltmeseler ne yapacaksın. Boey zaten gitmek istiyor dava edip giderdi kulübü.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,556
İsim
Fatih
Boey klüpten ayrılmak istediğini zaten yönetime söylemişti. İyi teklif gelmeyince ısrarla satmadılar. Bayern zaten boey'i istemiyordu ihtiyar trippier'i alamadı,yedek sağ bekini de PSG vermedi. Sonra baktılar boey dünden razı. Hemen görüşmüşler Four Seasons'ta. Fabrizio 50 tane tweet girdi masada kimse yok sadece Münih istiyor boey de klübünden ayrılmak istiyor satılmasını istiyor diye. Adamın hayali Fransa milli takımında oynamak. Türkiye'de oynayan oyuncuları da milli takıma çağırmıyorlar. Menajeri kaçırmaya çalıştı adamı bildiğin. Bu şartlar altında 25m Euro civarı net para geldiyse GS'ye hem tarihi bir transfer hem de GS yönetiminin çok büyük bir başarısı. Adamlar 15'le gelmiş. Fiyat yükseltmeseler ne yapacaksın. Boey zaten gitmek istiyor dava edip giderdi kulübü.
Dava edip gidemezdi. Boey ayrılmak istediğini geldiği günden beri söylüyor, genç bir oyuncu her zaman olduğu takımı basamak olarak kullanmak istediğini söyleyebilir. Masada birçok takım vardı, Boey profesyonel sozlesmesinin gecerliligini yazın da vurgulamıştı ve Arsenal istenen parayı vermeyince gitmedi. Bayern verdi, gitti.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Hee öyle mi olmuş (boş buzdolabı fotoğrafı)
Bi de burda birbirini yiyen aveller var. Olum adamlsr milyon euroları sağa sola saçıyolar derdi sizi mi buldu

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Arsenalda istiyor boeyi öyle okudum fiyatın imzalarla birlikte 40 milyon euroya yaklaştığı söyleniyor.
Boey'in menajerlik şirketi Fabrizio'yu satın almadıysa Arsenal ya masada yoktu ya da Boey Arsenal'i istemedi. Ben olsam ben de istemezdim. 40m € için ise imkanı yok diyorum. Arda gibi bir yetenek dünyanın açık ara en büyük kulübüne hatırladığım kadarıyla bonuslar dahil 30m €'ya gitti. Yabancı kaynaklar bonuslar dahil 28-29m €'luk bir paketten bahsediyordu. 25m+5 bonuslar ve üstü Boey için çok iyi fiyat. Dünyada bekler para etmiyor hele bizim ligin oyuncuları hiç para etmiyor. Transfer ücretini çok merak ediyorum.

José Mourinho

80+ Silver
Boey aslında Galatasarayda bu kadar durması bile mucize. Normal bir kariyeri gelişmekte olan futbolcu zaten kadro dışı kaldığı gibi sözleşmeyi feshedip kaçar gider ülkesinden bir takıma.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,035
İsim
Bilal Tepe
Hangi takımı tutuyorsun ?
Gs
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hee öyle mi olmuş (boş buzdolabı fotoğrafı)
Bi de burda birbirini yiyen aveller var. Olum adamlsr milyon euroları sağa sola saçıyolar derdi sizi mi buldu
Valla birini yemiyorum olanı söyledim bazıları birden gariplesti adam 50m alsa ne yazar tesisten kaçsa ne yazar sanki tesisten kacmayinca adama para veriolar

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,713
İsim
kilan embappe
Bu kalitede bir oyuncunun burada harcanmas... Vesaire işte girmeye gerek yok hayırlı olsun. İyi yerlere geleceğini duşunuyorum.

Top Bottom