Neler Yeni

Sadece yakındaki sesi alan mikrafonlu kulaklık

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Yıldız
Bütçe
1200
Arkadaşlar sadece ağzımın dibindeki sesi algılayacak çevre ve uzak sesleri almayacak bir mikrafonlu kulaklık varmı

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,714
İsim
Emir
Kulaklıkla alakalı değil o durum.Discordda onun için gürültü azaltma var mesela.Onu açınca arka planda ki sesleri algılamıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaklıkla alakalı değil o durum.Discordda onun için gürültü azaltma var mesela.Onu açınca arka planda ki sesleri algılamıyor.
kanka onun ne olduğunu biliyorum gürültü azaltıyor sadece arkadaki konuşmalarıda alıyor bana arkadaki konuşmaları almayan bir mikrofon lazım twich yayncıları bundan bahsediyordu (sırf puan kasmak için yazmayın lüütfen)

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,714
İsim
Emir
kanka onun ne olduğunu biliyorum gürültü azaltıyor sadece arkadaki konuşmalarıda alıyor bana arkadaki konuşmaları almayan bir mikrofon lazım twich yayncıları bundan bahsediyordu (sırf puan kasmak için yazmayın lüütfen)
Be güzel kardeşim onun için hassasiyet ayarı gerek diyorum.Kulaklık napsın arkada ki sesleri.Onun için ya yazılım gerek ya da hassasiyet

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Berat fatih
Arkadaşlar sadece ağzımın dibindeki sesi algılayacak çevre ve uzak sesleri almayacak bir mikrafonlu kulaklık varmı

puan kasmak ? biz sana öneri veriyoruz istemiyorsan yazmayız

ses denetim masasına gir ordan mikrofon ayarını kıs bi de üstüne app gürültü azaltmayı aç biraz da mikrafonu dudak kısmına daya

ses denetim masasında bass ayarını falan ayarlaybilıyorsun steel series ve hyperx cloud var diye bilıyorum bazı özelliker

ha dersen yok ben kulaklık felan almıycam o zaman desibel ayarı düşük olan bi mikrofon alıcaksın bu özellige sahip mikrafonlarda var ayrı bi mikrofon da alabilrisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

PUAN KASMAK İÇİN boş yapar geçerim :peepokalp:

Top Bottom