Neler Yeni

Yardım Sahibinden.com Rezaletine Bakın

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Samet Demirci
Merhaba,

Yıllardır Sahibinden sitesini 2. El ürünleri takip etmek amacıyla kullanıyorum.

Önceki hesabımı abimle ortak kullandığımız için numaramla başka bir hesap açtım.

Fakat yeni açtığım hesabı kapattılar, numaramı da geçersiz yaptılar 3 yıl.

Ben 3 yıl bu siteyi kullanamayacak mıyım?

Müşteri hizmetlerini aradım açık olan hesabı kullanın dediler, açık olan hesapta da numaramı girince kabul etmiyor.

Kimseye mesaj da atamıyorum ilan da açamıyorum.

Maille yazdım ama pek bişey yapmadılar.

Normalde üyelik oluştururken sormaz mı? "bu numara başka hesaba kayıtlı, aynı numarayla kayıt yapamazsınız yaparsanız hesabınız kapanır"

Böyle bir uyarı gelmiyor bir de hesap kapatıyorlar, nereden bilelim biz.

EKLEME:

Merhaba,
Sahibinden param güvende ile 06.08.2021 tarihinde 1200 liraya (+120 lira param güvende) Logitech G27 aldım, ürün 2 iş günü içerisinde elime ulaştı.

Satıcı sapasağlam gönderdi fakat ürün hala kargolanıyor şeklinde gözüküyordu. Daha sonra arayıp "onaylıyorum" şeklinde sesli talep gönderdim.
Bu aşamada hala satıcının ücreti eline ulaşmadı, 1 gün bekledik ulaşmadı.

Bugün hala ücret ulaşmayınca satıcı param güvende işlemini iptal etti, sistemden mesaj geldi "satıcı siparişi iptal etti ücretiniz hesabınıza iade edilecek" şeklinde. Henüz yarım saat oldu ve hala ikimize de ücret ulaşmadı.

Defalarca aradım ama hala çözüm olmadı. 06.08.2021- 11.08.2021 arasında 1 haftaya yakın zaman zarfında bir parayı gönderemediler.

İade ücreti elime ulaştığı zaman direksiyonu satan kişinin IBAN'ına ücretini ödeyeceğim (tabii ücretim gelirse!).

Böyle sorunlar olabilir fakat Sahibinden, müşteri çözüm sürecinde sınıfta kaldı.

IMG_20210811_122412.jpg
IMG_20210811_122246.jpg
IMG_20210811_122221.jpg

Son düzenleme:

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,286
İsim
Anonim-Anonim
Merhaba,

Yıllardır Sahibinden sitesini 2. El ürünleri takip etmek amacıyla kullanıyorum.

Önceki hesabımı abimle ortak kullandığımız için numaramla başka bir hesap açtım.

Fakat yeni açtığım hesabı kapattılar, numaramı da geçersiz yaptılar 3 yıl.

Ben 3 yıl bu siteyi kullanamayacak mıyım?

Müşteri hizmetlerini aradım açık olan hesabı kullanın dediler, açık olan hesapta da numaramı girince kabul etmiyor.

Kimseye mesaj da atamıyorum ilan da açamıyorum.

Maille yazdım ama pek bişey yapmadılar.

Normalde üyelik oluştururken sormaz mı? "bu numara başka hesaba kayıtlı, aynı numarayla kayıt yapamazsınız yaparsanız hesabınız kapanır"

Böyle bir uyarı gelmiyor bir de hesap kapatıyorlar, nereden bilelim biz.
Geçmiş olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,457
Üyeler
138,357
Son üye
wiken22
Top Bottom