Neler Yeni

Sahibinden faturasız ama garantili ürün satma?

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Onur Rıdvan Kaya
Herkese merhaba. Son zamanlarda steelseries kulaklıklara bakıyorum ama fiyatları çok yüksek olduğu için sahibindende aramaya başladın. İlginç bir ilanla karşılaştım ürünün sıfır ve garantili ama faturasız oldugu yazıyordu ilan sahibiyle konuştuğumda eskiden dükkanının olduğunu bu sebeple firmayla konuşup faturasız garanti yapabileceğini söylendi. Çok inanmadım ama 29 yorum var hepsi çok iyi herkes gayet memnun kalmış ürünün gerçekten 0 olduğunu söylüyor. İnanmalı miyim? Yenilenmiş ürün falan olabilir mi? (Fiyat şu anki 0 fiyatının yarısı)

federalper

80+ Silver
Herkese merhaba. Son zamanlarda steelseries kulaklıklara bakıyorum ama fiyatları çok yüksek olduğu için sahibindende aramaya başladın. İlginç bir ilanla karşılaştım ürünün sıfır ve garantili ama faturasız oldugu yazıyordu ilan sahibiyle konuştuğumda eskiden dükkanının olduğunu bu sebeple firmayla konuşup faturasız garanti yapabileceğini söylendi. Çok inanmadım ama 29 yorum var hepsi çok iyi herkes gayet memnun kalmış ürünün gerçekten 0 olduğunu söylüyor. İnanmalı miyim? Yenilenmiş ürün falan olabilir mi? (Fiyat şu anki 0 fiyatının yarısı)
Kutusunun koruma bandı duruyorsa kapalı kutudur param güvende ile alırsın sıfır ürün değilse iade edersin

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
Fiyyat indirime göre riske atabilirsin. Faturası olmama durumu olabilir.

kırmızışarapp

80+ Silver
Kutusunun koruma bandı duruyorsa kapalı kutudur param güvende ile alırsın sıfır ürün değilse iade edersin
O koruma bandını herkes sıfır gibi takabilir dostum xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir tane satıcı vardı. Hatta konu oldu. Abdullah abi falanda dahil oldu olaya. Ekran kartı satıyordu sıfır diye millete ama ikinci el ekran kartlarıydı. Sıfır gibi paketleyip koruma bandı çekip satıyordu xd

Satıcı adı ne ?

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Onur Rıdvan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bir tane satıcı vardı. Hatta konu oldu. Abdullah abi falanda dahil oldu olaya. Ekran kartı satıyordu sıfır diye millete ama ikinci el ekran kartlarıydı. Sıfır gibi paketleyip koruma bandı çekip satıyordu xd

Satıcı adı ne ?
Satıcı ismi Burak Emre. İstanbul konumu, ben Ankara’da oturuyorum deneyerek alma şansım da yok :/ ama yorumların hepsi çok iyi. Steelseries arctis 7 wireless sıfır yazınca çıkıyor sahibindende

federalper

80+ Silver

Satıcı adı ne ?
Güzel arkadaşım onun taktığı koruma bandı ile steelseriesin koruma bandı bir mi :D

Top Bottom