Neler Yeni

Yardım Sahibinden Param Güvende Dolandırıcılık!!

Enco

80+ Silver
Merhabalar,

Sahibinden denen illet siteden bir satış işlemi gerçekleştirdim fakat ürünlerden biri arızalı diyip toplu iade gerçekleştirdi. Ben 10 desi ürün gönderdim ama karşı sahtekar 1 desi ürün gönderip kendini kurnaz sanmakta. İllet iste de dolandırıcıyı koruyup kendi komisyonuna bakmakta. Ne gibi yol izleyelim. Şuan iki tarafa da dava açmak için hazırlanıyoruz. Tecrübeli kişilerden yardım rica ediyorum. İlginize teşekkür ederim.

Gif Man

80+ Gold
Öncelikle Geçmiş Olsun Hocam .

Bende Zamanında SP İle Satış Yapmıştım Sağlam Ürünü Arızalı Olarak Geri Aldım .

• Beğen
Reaksiyonlar: Enco

ConquerorXIV

80+ Gold
Merhabalar,

Sahibinden denen illet siteden bir satış işlemi gerçekleştirdim fakat ürünlerden biri arızalı diyip toplu iade gerçekleştirdi. Ben 10 desi ürün gönderdim ama karşı sahtekar 1 desi ürün gönderip kendini kurnaz sanmakta. İllet iste de dolandırıcıyı koruyup kendi komisyonuna bakmakta. Ne gibi yol izleyelim. Şuan iki tarafa da dava açmak için hazırlanıyoruz. Tecrübeli kişilerden yardım rica ediyorum. İlginize teşekkür ederim.
Çalıştığına dair video attın mı

Enco

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gönderilen kargoyu teslim almadıysan videoya alarak aç kanıt olsun
Öncelikle Geçmiş Olsun Hocam .

Bende Zamanında SP İle Satış Yapmıştım Sağlam Ürünü Arızalı Olarak Geri Aldım .
Çalıştığına dair video attın mı
Ürünün bana ait olmadığını söyledim kargoya teslim almadım tüm konuşmalar ürünler vs videoya alındı kargocuya da teslim almayacağım ben 10 desi gönderdim dedim kargocu açtı kafasına göre kargo poşetini onun da kaydı var tutanak falan istedim vermedi ama video var

Enco

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Gif Man

80+ Gold
Onu geç de hocam sahibinden destekliyor resmen dolandırıcıyı çünkü o da komisyon alıyor ve ufaktı resmen ona bakıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıfır hocam yetkili satıcıyım ben ben kestim fatura servis ile görüşmesi lazım
Sahibinden Müşteri Hizmetlerine Durumu Anlattınız Mı ?

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Barış Okçu
kanka dolandırıcıyı boşver kargo şirketinin donunu al sen tutuanak tutlmasını istemene rağmen tutmayıp kargoyu açan kargocu ne demek ya.

Enco

80+ Silver
Sahibinden Müşteri Hizmetlerine Durumu Anlattınız Mı ?
Evet işte o yüzden diyorum destekliyor onu diyorum ki kanıtlar var video konuşmalar vs. karşı taraf da sunabilirse okey diyorum tık yok ufakçı işte alacağı komisyona bakıyor.

Güzel bir avukat ile karşı tarafın donunu alırsın :)
Aile avukat dolu ama umarım sahibinden için olur o

kanka dolandırıcıyı boşver kargo şirketinin donunu al sen tutuanak tutlmasını istemene rağmen tutmayıp kargoyu açan kargocu ne demek ya.
Güldürdünüz bu zamanda hocam onu da araya sıkıştırırım

Gif Man

80+ Gold
Evet işte o yüzden diyorum destekliyor onu diyorum ki kanıtlar var video konuşmalar vs. karşı taraf da sunabilirse okey diyorum tık yok ufakçı işte alacağı komisyona bakıyor.

Aile avukat dolu ama umarım sahibinden için olur o

Güldürdünüz bu zamanda hocam onu da araya sıkıştırırım
Arayıp Denemen Lazım Hocam İlgilenmezlerse Sahibinden'e Ayrı Dava Açarsın ;)

Son düzenleme:
Top Bottom