Neler Yeni

Sahibinden param güvende nekadar güvenilir (Get)

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
alırken güvenilir
satarken güvenilmez

Bizzat bu hafta sahibindeni arayip bu konuyu gorustum . Asla ve asla size yardimci olmuyorlar. Adli mercilere gidebilirsiniz diyorlar bir sorun olursa . Onlar her sekilde komisyonlarini aliyorlar saticinin veya alicinin basina birsey geldiginde kayitsiz kaliyorlar

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,708
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Arkadaşların dediği gibi satarken güvenilmez, alırken daha bi güvenilir. Ürün yollarken ya da alırken video'ya kayıt alın, hayat kurtarır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
alırken güvenilir yani dolandırılmaktan korkuyorum parayı zar zor biriktirdim..

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
alacağın ürün büyük birşeyse ( ayakkabı kutusundan büyükse kutusu) get ile hiçbirşey satın alma/satma. ücretsiz kargo adı altında kullanabileceğin boyut ayakkabı kutusu boyutu.
sorunun cevabı: güvenilir değil. dolap uygulaması daha güvenilir. alıcı olsanda satıcı olsanda sahibinden sistemini kullanma

• Konu Sahibi Konu Sahibi
alacağın ürün büyük birşeyse ( ayakkabı kutusundan büyükse kutusu) get ile hiçbirşey satın alma/satma. ücretsiz kargo adı altında kullanabileceğin boyut ayakkabı kutusu boyutu.
sorunun cevabı: güvenilir değil. dolap uygulaması daha güvenilir. alıcı olsanda satıcı olsanda sahibinden sistemini kullanma
GT 1030 Alıcağıım

ornek olarak bir pc kasası aldıgını varsayalım. Satıcı ürünü eksiksiz vaadettiği parçalarla gonderdi diyelim. Sen ürünü param güvendeyle satın aldın ürün sana geldi sen içindeki bir calısan parçayı aldın içine kendine ait bozuk parçayı koydun. Bu kişi bana bozuk urun sattı ben bunu iade etmek istiyorum dediğinde sahibinden senin yanında mı satıcı yanında mı olucak ? tabii ki de ikinizin yanında da olmuyor. Denemek isteyen varsa arasın sahibindeni aynen benim sordugum soruyu yoneltsin cevabı buraya yazsın. Ornek olarak gt 1030 u aldın ürün sana sorunsuz geldi baska bir bozuk ürünü koyup geri gonderdiğinde satıcı ben düzgün ürün gonderdim karşı taraf bozuk ürün koymus bana geri iade etmeye calısıyor dediğinde nasıl kanıtlayacak?

ornek olarak bir pc kasası aldıgını varsayalım. Satıcı ürünü eksiksiz vaadettiği parçalarla gonderdi diyelim. Sen ürünü param güvendeyle satın aldın ürün sana geldi sen içindeki bir calısan parçayı aldın içine kendine ait bozuk parçayı koydun. Bu kişi bana bozuk urun sattı ben bunu iade etmek istiyorum dediğinde sahibinden senin yanında mı satıcı yanında mı olucak ? tabii ki de ikinizin yanında da olmuyor.
Ozaman dolaptan alayım napalım artık

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Alırsın ürünü geldiğinde gider kargo şubesinden teslim alırsın. Alırken video kaydına çekersin. Bitti gitti. Hiçbir şey kanıtlayamaz sana boş kutu bile gönderse orada tutanak tutturursun, bitti gitti. Aldın bozuk çıktı videosunu çekersin iade yollarsın bitti gitti. zaten her türlü iade almak zorunda.

Top Bottom