Neler Yeni

Sahibinden sistemi nasıl işliyor?

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, işlemci gibi konular. Ayrıca da Valorant.
Arkadaşlar daha önce hiç 2.el parça almadım fakat bu piyasada almaya yöneleceğim. Bulunduğum çevrede letgo dan ekran kartı vs. satanlar az olduğu için sahibinden sistemi hakkında sorularım olucak.
Öncelikle ben bir satıcı ile görüştüm ve ondan ekran kartı testlerini istedim ve bilgim olmadığı için buraya attım, alınabilir mi yazdım ve onay geldi. Fakat bu ödeme sistemi nasıl çalışıyor?
Hepsiburada'dan alır gibi alabilir miyim?
Taksit imkanı her satıcıda var mı?
Satıcı parayı çektikten sonra kartı yollamazsa ne olur?
Kart geldi ve testteki gibi sonuç vermedi veya bozuk çıktı. İade edebilir miyim?
Türkiye'nin her yerine kargo imkanı sunuyorlar mı?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,183
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
ne olursa olun elden alın
GeT sadece satıcıyı korur
edit alıcıyı korur galiba karıştırmışım

Son düzenleme:

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
ne olursa olun elden alın
GeT sadece satıcıyı korur
hayır get aslında alıcıya daha iyi.satıcı ürünü doğru gönderip alan kişi bana bozuk geldi yanlış geldi vb gibi şeyler diyebilir onun için ben get ile satış yapmaktan çekiniyorum ama alırken get'e güveniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar daha önce hiç 2.el parça almadım fakat bu piyasada almaya yöneleceğim. Bulunduğum çevrede letgo dan ekran kartı vs. satanlar az olduğu için sahibinden sistemi hakkında sorularım olucak.
Öncelikle ben bir satıcı ile görüştüm ve ondan ekran kartı testlerini istedim ve bilgim olmadığı için buraya attım, alınabilir mi yazdım ve onay geldi. Fakat bu ödeme sistemi nasıl çalışıyor?
Hepsiburada'dan alır gibi alabilir miyim?
Taksit imkanı her satıcıda var mı?
Satıcı parayı çektikten sonra kartı yollamazsa ne olur?
Kart geldi ve testteki gibi sonuç vermedi veya bozuk çıktı. İade edebilir miyim?
Türkiye'nin her yerine kargo imkanı sunuyorlar mı?
taksit imkanı var mı bilmiyorum ancak işlem şu şekilde gerçekleşiyor diye biliyorum
ürünü aldığınız da paranız sahibinden.com da koruma altına alınıyor
kargo bildiğim kadarıyla ücretsiz (satıcıysanız ürün alındığında tarafınıza bir kod iletiliyor ve o kod ile ücretsiz gönderim oluyor
sen ürünü onaylamassan yani aldığım ürün satıcının dediği gibi dersen ve ürünü onaylarsan para satıcıya geçer onun haricinde geçmez ama belirli bir süre onaylamazsan veya bir iade gibi bir şey yapmassan otomatik bir şekilde onaylanıyor kaç gün geçerli bilmiyorum

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,183
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır get aslında alıcıya daha iyi.satıcı ürünü doğru gönderip alan kişi bana bozuk geldi yanlış geldi vb gibi şeyler diyebilir onun için ben get ile satış yapmaktan çekiniyorum ama alırken get'e güveniyorum

taksit imkanı var mı bilmiyorum ancak işlem şu şekilde gerçekleşiyor diye biliyorum
kargo bildiğim kadarıyla ücretsiz (satıcıysanız ürün alındığında tarafınıza bir kod iletiliyor ve o kod ile ücretsiz gönderim oluyor
sen ürünü onaylamassan yani aldığım ürün satıcının dediği gibi dersen ve ürünü onaylarsan para satıcıya geçer onun haricinde geçmez ama belirli bir süre onaylamazsan veya bir iade gibi bir şey yapmassan otomatik bir şekilde onaylanıyor kaç gün geçerli bilmiyorum
Çok teşekkür ederim. En iyi cevap olarak işaretledim.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkür ederim yardımım dokunduysa ne mutlu bana
Bir tane daha sorum var, birden aklıma geldi. Bu GET sistemi ilan veren herkeste mi var yoksa sadece isteyenlerde mi?

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan

TRHasan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,906
İsim
Hasan
Bir tane daha sorum var, birden aklıma geldi. Bu GET sistemi ilan veren herkeste mi var yoksa sadece isteyenlerde mi?
Sahibinden ilanın üstüne bu GET sistemi için biraz para alıyor kendine bu yüzden ilanın fiyatı artıyor.
Bu yüzden de kullanımı az ama istersen iz açıyorlar

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Aslında kısaca çok gelişmiş bir havuz sistemi .
Satın alacak arkadaş facebook kart gruplarına gir yakınında ilan bulusun belki uyguna 1600tl'lik yayları 500e verdim facebooktan bulursun eminim.

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Sahibinden ilanın üstüne bu GET sistemi için biraz para alıyor kendine bu yüzden ilanın fiyatı artıyor.
Bu yüzden de kullanımı az ama istersen iz açıyorlar
%9 bir ek maliyet uyguluyorlarmış fakat ben pek güvenmediğim için GET sistemini tercih edeceğim gibi. GET olmadan nasıl alınıyor peki? Elden olmadan.

Aslında kısaca çok gelişmiş bir havuz sistemi .
Satın alacak arkadaş facebook kart gruplarına gir yakınında ilan bulusun belki uyguna 1600tl'lik yayları 500e verdim facebooktan bulursun eminim.
Facebookta ekran kartı yazdım ve bir tane bile çıkmadı :oops:

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
%9 bir ek maliyet uyguluyorlarmış fakat ben pek güvenmediğim için GET sistemini tercih edeceğim gibi. GET olmadan nasıl alınıyor peki? Elden olmadan.

Facebookta ekran kartı yazdım ve bir tane bile çıkmadı :oops:
Marketplace bak bir sürü donanım grupları var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,822
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom