Neler Yeni

Sahibinden Ventus bilgisayar güvenlimidir

SwizZZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Taha Zeybekoğlu
Merhabalar ventus bilgisayar diye bir sahibindede bir satıcı buldum uygun fiyata ekran kartı satıyor güvenliyse almayı düşünüyorum sizinde bi fikrinizi aliyim dedim
Satıcı Linki : https://ventusilgi.sahibinden.com/

Merhabalar ventus bilgisayar diye bir sahibindede bir satıcı buldum uygun fiyata ekran kartı satıyor güvenliyse almayı düşünüyorum sizinde bi fikrinizi aliyim dedim
Satıcı Linki : https://ventusilgi.sahibinden.com/
ventus bilgisayar esenyurttaki o dolandırıcı yalancı bilgisayarcının ta kendisi. 3-5 ayda bir firma ismi değiştirip telefon numarası değiştirip yıllardır insanları mağdur etmeye devam ediyor . Birkaç kez alışveriş fırsatım oldu başımı ağrıtan bi ürüne denk gelmedim ama genel olarak işini yalanla dolanla hallediyor ürünlere sıfır yazıyor fatura var diyor ama asla öyle çıkmıyor ürünler tamamen 2.el piyasa ürünü fatura var diyip faturayı 10-15 gün sonra gönderiyor bence sahte fatura düzenletiyor veya photosopla falan başka faturaların üzerinde oynama yaparak ürüne göre ayarlatıyor . Bu vatandaştan uyguna ürün alırsınız ama işiniz tamamen şansa kalır ürün bozuk çıkar çalışmaz bikaç gün sonra arızalanır asla muhattap bulamazsınız arkasında durmaz ilgilenmez gerekirse sizi heryerden engeller ama asla yardımcı olmaz. Asla tavsiye etmiyorum alışveriş yapmayın yaptırmayın mağdur olma ihtimaliniz %90 müşteri yorumlarıda bu olasılığı gösteriyor.Piyasadaki bu kötü izleniminden dolayı 3-5 ayda bir sahibinden de firma adı değiştirip telefon numarası değiştirip yoluna öyle devam ediyor bunu sürekli yapıyor. Bu lavuğun size iyi diyebileceğim tek yönü malzeme alıp satarken kapınıza kadar getiriyor evinizde test edip öyle karar verip alışveriş yapabiliyorsunuz tek güzel yanı.Düzgün dürüst bir esnaf değil uzak durun

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
keday samur

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
Enes kaya
şuan ki ismi Ventus bakalım haftaya ne olacak :) bozuk ekran kartları satıyorlar temızleyıp kutulayıp. aldıktan 2-3 hafta sonra elinde patlayan onlarca kullanıcı var asla alma

Uzak durulması gereken bir bilgisayarcı eğer bi ürün almaya karar verirseniz işiniz tamamen şansa kalır aksi bi durumda muhattap bulamazsınız engellenirsiniz ulaşamazsınız hiçbir şekilde malının arkasında durmaz zaten 5-6 ayda bir telefon değiştirir firma ismi değiştirir sonra kaldığı yerden devam etmeye çalışır bu adam yıllardır bu şekilde işini yürütüyor düzgün esnaf değil yalanla dolanla mal satıyor 1050ti gibi 100 yıl önceki karta bile sıfır yazabiliyor 😂😂

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,804
İsim
ege erdem demirelli
1 ay oldu isim degistirmemis hala nekliyorum ne yapacak ismi :D Dolandirici bir srfsizin teki alisveris yapmayin.

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
Mehmet
Eski kullandığı isimler;

GAMİNG TÜRKİYE

andromeda teknoloji

gamer central

vogue gaming market