Neler Yeni

Sahibinden'deki Aerocool PSU alınır mı?

Bünyamina

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Griffith
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reset atmasını psu dan sanması biraz saçma olmuş. 6700xt ekran kartlı sistem ne kadar güç tüketebilir ki en fazla ?
Evet hocam o işkillendirdi ondan sordum. Diğeri alınır mı? SilverStone, birkaç konuya baktığımda diğer forumlarda övülen bir markaydı. Ama modeli bilmem.

Bünyamina

80+ Gold
Evet hocam o işkillendirdi ondan sordum. Diğeri alınır mı? SilverStone, birkaç konuya baktığımda diğer forumlarda övülen bir markaydı. Ama modeli bilmem.
Ne için alacaksın psu yu sistemin belli mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Griffith
gtx 1650 (veya rx 570), r5 3600 (ucuza bulursam r3 3300x), msi B550M-A PRO, Corsair Vengeance 16GB RAM ve son olarak PSU kaldı. Zaten depolama var. Ayrıca GPU geçici, 1-2 ay sonra minimum rx 6600'e yükseltmeyi düşünüyorum. O yüzden işlemci, GPU'ya göre yüksek. Bir de elimdeki RAM'i satıp aynı marka dual channel 32GB RAM alacağım. Psu'nun yüksek olmasının nedeni 1-2 seneye üst segment ekran kartlarına geçiş yapabilirim. DDR5 almayacağım ek masraf çıkıyor, ki ihtiyacım yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ali Dogan
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Griffith
Hocam ilk mesajdaki arizali diyebiliriz. İkincisinin kabloları yok. İkisi de beş para etmez bu halleriyle. Kablosu olmayana Kablo bulamazsın. Bozuk olanı da yaptiramazsin. Astarları yüzlerinden pahalı olur.
Peki hocam minimum 700 watt ve en fazla 1000 TL PSU önerir misiniz?

Hocam ilk mesajdaki arizali diyebiliriz. İkincisinin kabloları yok. İkisi de beş para etmez bu halleriyle. Kablosu olmayana Kablo bulamazsın. Bozuk olanı da yaptiramazsin. Astarları yüzlerinden pahalı olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ali Dogan
Bilgisayarcilarda outlet bulabilirseniz high power onerebilirim. Ben 1200 watt i 800 watt fiyatına aldım bir zamanlar ama dükkanda 8 ay kullanılmıştı. N11 rendyol falan çom da denk geldi o zamanlar akortek bilişim falandı adı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Griffith
Bilgisayarcilarda outlet bulabilirseniz high power onerebilirim. Ben 1200 watt i 800 watt fiyatına aldım bir zamanlar ama dükkanda 8 ay kullanılmıştı. N11 rendyol falan çom da denk geldi o zamanlar akortek bilişim falandı adı.
VS
VS

Sondaki FSP'yi düşünüyorum. Kaliteli marka.

Starlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Griffith
Kablosuz psu ve belkide bozuk bir psu almak yerine aynı fiyatta fsp veya thermaltake varmı ona bak olmadı sharkoon zalman ve gigabyte a bak
Hocam son attıklarım arasından hangisini önerirsin? ben sondaki FSP'yi düşünüyorum.

Starlex

80+ Bronze
Hocam son attıklarım arasından hangisini önerirsin? ben sondaki FSP'yi düşünüyorum.
Lan olm ilk baştakini ben almayı düşünüyordum 🤣 ayrıca sondaki de satılmış geçmiş olsun bence ikiside iyi hangisi uygunsa onu al

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Griffith
Lan olm ilk baştakini ben almayı düşünüyordum 🤣 ayrıca sondaki de satılmış geçmiş olsun bence ikiside iyi hangisi uygunsa onu al
Hocam daha şimdi bakıyordum :ROFLMAO:.

Geriye Thermaltake kaldı. Bu marka da iyidir, sizce alınır mı?

Top Bottom