Neler Yeni

Samsung 860 QVO düşük yazma hızı sorunu

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
Bilgisayara format attıktan sonra Samsung 860 QVO 1tb ssd min okuma yazma testini yaptığım zaman yazma hızının 85 civarlarında olduğunu gördüm. Yaklaşık 3 4 aylık ssd ce crystaldiskinfo da sağlık durumu %98. Acaba driver tarafında güncellemediğim yer mi kaldı samsung magician programını kurdum herhangi bir güncelleme yok yazma hızı neden düşük acaba

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    174.8 KB · Hit: 67

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Bilgisayara format attıktan sonra Samsung 860 QVO 1tb ssd min okuma yazma testini yaptığım zaman yazma hızının 85 civarlarında olduğunu gördüm. Yaklaşık 3 4 aylık ssd ce crystaldiskinfo da sağlık durumu %98. Acaba driver tarafında güncellemediğim yer mi kaldı samsung magician programını kurdum herhangi bir güncelleme yok yazma hızı neden düşük acaba
Crystal Disk Mark indirip 1 GB test yapar mısınız?

z.furkandenizhan

80+ Bronze
Diskin doluluk oranını öğrenebilir miyiz?

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:
Top Bottom