Neler Yeni

Yardım Samsung amoled Ghost screen sorunu

TheRio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
arda bosnak
Arkadaşlar selamlar 2022 Şubatta almış olduğum (Türkiye Samsung Garantili) samsung galaxy s20 Fe telefonumda ghost screen sorunu oldu Hafif çok belli olmuyor şimdi 2 tane sorum olucak telefonun garantisi devam etmekte garantiye göndersem ghost screeni ücretsiz değiştirirler mi Birde 7-8 ay önce telefonu kardeşim havuza sokmuştu 2-3 dakikalığına sonra çıkardığımda hiçbir şey olmamıştı Garantide sıvı temasından dolayı reddedebilirler mi ?

şahin doğan

80+ Platinum
Garantiye girmiyor.

kırmızışarapp

80+ Silver
Arkadaşlar selamlar 2022 Şubatta almış olduğum (Türkiye Samsung Garantili) samsung galaxy s20 Fe telefonumda ghost screen sorunu oldu Hafif çok belli olmuyor şimdi 2 tane sorum olucak telefonun garantisi devam etmekte garantiye göndersem ghost screeni ücretsiz değiştirirler mi Birde 7-8 ay önce telefonu kardeşim havuza sokmuştu 2-3 dakikalığına sonra çıkardığımda hiçbir şey olmamıştı Garantide sıvı temasından dolayı reddedebilirler mi ?
Bence sıkıntı yaşamazsın. Samsung'un servisi iyi diye biliyorum. Bende de var s20 fe sıkıntı yaşamadım. Su ile temas ettiğini söylememeni öneririm her ne kadar suya karşı korumalı bir telefon olsa da.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu linkten bak. Harici bir yere verme asla.

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Ömer Murat KARACA
2021 Ekim'de aldığım S20FE cihazımda aynı sorun var, bende de çok değil. Vatandan almıştım götürdüm gösterdim garantiden ücretsiz ekranı değiştirirler gönderelim dediler. Yedek telefonum olmadığı için vermedim. Yaz başında göndereceğim. Garantiye gönder hallederler.

Su olayına gelirsek, cihaz zaten suya dayanıklı ve 2-3 dakikadan cihaza bir sey olmaz. İçine su almamıştır.

TheRio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
arda bosnak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2021 Ekim'de aldığım S20FE cihazımda aynı sorun var, bende de çok değil. Vatandan almıştım götürdüm gösterdim garantiden ücretsiz ekranı değiştirirler gönderelim dediler. Yedek telefonum olmadığı için vermedim. Yaz başında göndereceğim. Garantiye gönder hallederler.

Su olayına gelirsek, cihaz zaten suya dayanıklı ve 2-3 dakikadan cihaza bir sey olmaz. İçine su almamıştır.
Umarım almamıştır Aradığımda bir cihaza bakalım diyorlar

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Ömer Murat KARACA
Umarım almamıştır Aradığımda bir cihaza bakalım diyorlar
Telefonda kendi kendine çıkan bir soruna 1 kuruş para ödemem, siz de ödemeyin. THH'ye verir söke söke hallettiririz.

Top Bottom