Neler Yeni

Samsung G3 Lg Ultragear 27

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kürşat Yurtsever
Arkadaşlar ekran kartım GT1030 kötü bir sistemim var ama monitörüm sistemimden daha kötü :)
Yeni bir monitör almaya çalışıyorum fakat bayağı kararsız kaldım.
Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXUF 27" 1 MS 165 Hz
LG Ultragear 27G050F-B 27" 1ms 165Hz
Bu iki monitörden birini alacağım sistemle uyum sağlar mı, herhangi bir sorun yaşar mıyım ?
Uyumluysa hangisini tercih etmeliyim.
Şimdiden teşekkür ederim...

Arkadaşlar ekran kartım GT1030 kötü bir sistemim var ama monitörüm sistemimden daha kötü :)
Yeni bir monitör almaya çalışıyorum fakat bayağı kararsız kaldım.
Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXUF 27" 1 MS 165 Hz
LG Ultragear 27G050F-B 27" 1ms 165Hz
Bu iki monitörden birini alacağım sistemle uyum sağlar mı, herhangi bir sorun yaşar mıyım ?
Uyumluysa hangisini tercih etmeliyim.
Şimdiden teşekkür ederim...
g3 kronik sorunluydu sanirim lg alin derim. hem zaten lg panel üreticisi bende lg kullaniyorum güzel

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kürşat Yurtsever
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
g3 kronik sorunluydu sanirim lg alin derim. hem zaten lg panel üreticisi bende lg kullaniyorum güzel
Hocam monitörle sistemin doğrudan bir bağlantısı var mı ekran kartım gt 1030 olduğu için herhangi bir problem yaşar mıyım ? Desteklememe veya üründen tam verim alamama gibi bir problem olur mu ?
Oraya yazdığım Lg modelini mi kullanıyorsunuz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yazi
Hocam ben g3 kullanıyorum 27 inc alırken başta bir tereddut ettim çünkü almadan önce çok incelememiştim ama gayet iyi ortalama 1 haftadır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım gayet güzel temiz bir monitör uyumlu bir şekilde de kullanırsın bir sorun yaşayacağını sanmam

Hocam monitörle sistemin doğrudan bir bağlantısı var mı ekran kartım gt 1030 olduğu için herhangi bir problem yaşar mıyım ? Desteklememe veya üründen tam verim alamama gibi bir problem olur mu ?
Oraya yazdığım Lg modelini mi kullanıyorsunuz ?
ekran kartında hdmi girişi veya display port girişi varsa (ki vardir)sıkıntı yaşamazsın ben lg ultragear 24gn65r-b modelini kullaniyorum gayet memunum. Eğer renklere önem veriyorsa bu model daha iyi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kartında hdmi girişi veya display port girişi varsa (ki vardir)sıkıntı yaşamazsın ben lg ultragear 24gn65r-b modelini kullaniyorum gayet memunum. Eğer renklere önem veriyorsa bu model daha iyi olur
bu arada benim attigim modelin içinden hdmi kablosu çıkıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kürşat Yurtsever
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben g3 kullanıyorum 27 inc alırken başta bir tereddut ettim çünkü almadan önce çok incelememiştim ama gayet iyi ortalama 1 haftadır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım gayet güzel temiz bir monitör uyumlu bir şekilde de kullanırsın bir sorun yaşayacağını sanmam
çok teşekkür ederim 🙌🏻

Top Bottom