Neler Yeni

Samsung Galaxy M52 aldım karşılaştığım ilginç bana göre sorunlar

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
Merhaba arkadaşlar telefon bugün elime ulaştı ve m52 cihazından bu konuyu açıyorum
1-ekrana sağ-sol ve yukarı-aşağı dan bakınca beyazlar iyi gözükürken tam karşıdan bakınca sarımsı gözüküyor

2-çok ısınıyor şarj da instagrama girmiştim ve gerçekten çok fazla ısındı

Bu sorunlar sadece bendeki var yoksa acaba herkeste mi? Kullanan varsa yardımcı olabilir mi

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
Merhaba arkadaşlar telefon bugün elime ulaştı ve m52 cihazından bu konuyu açıyorum
1-ekrana sağ-sol ve yukarı-aşağı dan bakınca beyazlar iyi gözükürken tam karşıdan bakınca sarımsı gözüküyor

2-çok ısınıyor şarj da instagrama girmiştim ve gerçekten çok fazla ısındı

Bu sorunlar sadece bendeki var yoksa acaba herkeste mi? Kullanan varsa yardımcı olabilir mi
sarımsı olay mavi ışık filtresinden kaynaklı olabili mi
2) ise bi kişi daha ısınıyor demişti doğrumudur bende almayı düşünüyorum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Qualcomm Snapdragon 778G (SM7325) 6 nm işlemci var aslında. Isınmaması lazım. Şarjda değilken biraz oyun oynayıp sıcaklığını söyler misin bana?

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Qualcomm Snapdragon 778G (SM7325) 6 nm işlemci var aslında. Isınmaması lazım. Şarjda değilken biraz oyun oynayıp sıcaklığını söyler misin bana?
Deniyorum hemen
Mesaj otomatik birleştirildi:

sarımsı olay mavi ışık filtresinden kaynaklı olabili mi
2) ise bi kişi daha ısınıyor demişti doğrumudur bende almayı düşünüyorum
Mavi ışık filtresi kapalı araştırdım amoled ekran olduğundan öyle oluyormuş bende renkleri soğuk moda aldım az da olsa beyazlar gerçek gibi gözüküyor ama yinede açılı bakıldığında daha iyi bir beyaz görülebiliyor
2-ise şarjdayken oynamıştım şimdi normal deneyeceğim ısınıyorum diye ve bu telefondan kuzenimdede var aynı telefon ondada böylemi diye kontrol edeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şarjdayken ısınıyormuş şarj takılı değilken sıcaklıklar normal gibi ama beyazların sarı olmasını anlayamadım pazartesi kuzenimden de aynı telefon var onda da sarımsı mı diye kontrol edeceğim

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Şarjdayken ısınıyormuş şarj takılı değilken sıcaklıklar normal gibi ama beyazların sarı olmasını anlayamadım pazartesi kuzenimden de aynı telefon var onda da sarımsı mı diye kontrol edeceğim
Ayarlar > Ekran

Mavi ışık filtresi veya okuma modu olması gerekiyor. Onu kapatın veya yüzdelik değerini %25'e getirin.

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayarlar > Ekran

Mavi ışık filtresi veya okuma modu olması gerekiyor. Onu kapatın veya yüzdelik değerini %25'e getirin.
CPU z denBaktım sıcaklıklar 41 derecelerde bence çok fazla hissedilebiliyor acaba sadece bendemi öyle ve CPU monitörde 19 gösteriyor ama ekranında ve telefonun arkasında ısı hissediliyor acaba ürün bana sorunlumu geldi

Besim Tibuk

80+ Gold
Bende anormal bir ısınma olmuyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
CPU z denBaktım sıcaklıklar 41 derecelerde bence çok fazla hissedilebiliyor acaba sadece bendemi öyle ve CPU monitörde 19 gösteriyor ama ekranında ve telefonun arkasında ısı hissediliyor acaba ürün bana sorunlumu geldi
O sıcaklıklar normal sayılabilir dostum. Sorun falan yok yani. Hava sıcak sonuçta. Bendeki Redmi Note 8 de hiç ısınmıyordu ta ki yaz günlerinde ultra grafiklerde Asphalt 9 oynayana kadar.

Kızagan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
Sıcaklıklar yaz ayında normal. iPhone 12 Mini kullanıyorum şarja koyduğumda cayır cayır oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,672
Üyeler
156,370
Son üye
yuusfk
Top Bottom