Neler Yeni

Öneri Samsung Galaxy S20 Ultra alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Kapan
arkadaşlar ben s20 ultra almak istiyorum ama bir çok kişi o kadar para veriyorsan iphone 11 pro max al diyolar sizce hangisini almalıyım

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Para varsa alınır ama ben bir telefona 3.5k 4k dan fazla verirsem içim acır

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin GÜLER
Bence iphone 11pro max al çünkü iphone yazılımsal olarak çok daha güçlü işlemcisi de bir o kadar. S20 ultra fortnite mobili bile en düşük grafiklerde ve 30 fps oynuyor aamasen bilirsin senin paran senin kararin

Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Kapan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence iphone 11pro max al çünkü iphone yazılımsal olarak çok daha güçlü işlemcisi de bir o kadar. S20 ultra fortnite mobili bile en düşük grafiklerde ve 30 fps oynuyor aamasen bilirsin senin paran senin kararin
tamam teşekkürler sizce iphone 12 yi bekliyimmi gelince iphone 12 pro max alırım

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Telefona o kadar para verip en fazla ne yapabiirsin ki?
Al 3-4K bi telefon bitsin gitsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Kapan
hocam 5 k telefona verilirmi oeki
Mesaj otomatik birleştirildi:

5k yada güzel teller varda

hocam bana iphone lazım macbook um var bvağlamaya bide apple wachta

am

hocam bana iphone lazım macbook um var bvağlamaya bide apple wachta
ama androide geçmeyi düşünüyorum

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5

Ben vermem. Maks 3K veririm. Ama sizin kullanımınıza göre değişr. Ben sadece arama yaparım, İnstagram'a girerim biter. Siz farklı şeyler yapacaksanız 5K verib.

Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Kapan
Ben vermem. Maks 3K veririm. Ama sizin kullanımınıza göre değişr. Ben sadece arama yaparım, İnstagram'a girerim biter. Siz farklı şeyler yapacaksanız 5K verib.
hocam işte çalışıyorum işler için gerek oluyor macbook her zamn yanımda taşıyamıyorum

Doc Psycho

80+ Bronze
Hocam aktif olarak konuşmak için konuşacaksanız Samsung'un sar yani radyasyon emilim oranları çok düşük değerlerde çok konuşma yapıp oyun oynamayacaksanız s20 öneririm daha az radyasyon alırsınız ciddi hasarlara yol açıyor çünkü. Siz yine de bi araştırın sırf bundan dolayı iPhone kalitesi görmezden gelinir mi tartışılır

Hocam aktif olarak konuşmak için konuşacaksanız Samsung'un sar yani radyasyon emilim oranları çok düşük değerlerde çok konuşma yapıp oyun oynamayacaksanız s20 öneririm daha az radyasyon alırsınız ciddi hasarlara yol açıyor çünkü. Siz yine de bi araştırın sırf bundan dolayı iPhone kalitesi görmezden gelinir mi tartışılır
Bu arada basit bir kulaklık ile bu sorundan kurtulabilirsiniz (radyasyon) diğer arkadaşlara katılıyorum daha uyguna bir şeyler alabilirsiniz.

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
arkadaşlar ben s20 ultra almak istiyorum ama bir çok kişi o kadar para veriyorsan iphone 11 pro max al diyolar sizce hangisini almalıyım
bence bi telefona o kadar vermeye gerek yok iphone 11 al pro max le arasında az fark var hemde fıyatı yarı yarıya

Top Bottom