Neler Yeni

Samsung Galaxy S23 One UI 6.1 Hakkında

tuxenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
yiğit taha aydin
Öncelikle merhabalar, S23 kullanıcısıyım bu sabah samsung'un arayüzü olan One UI'a bir güncelleme geldi. İlk izlenimlerim çok bir şey değiştirmediği hatta bazı olan şeyleri de alıp götürdüğü yönünde (en azından S23 için). Örnek veriyorum Always On Display'i Galaxy Store haricinde özelleştiremiyorum, Edge panel rengini değiştiremiyorum vs. Galaxy AI kısmından pek memnun kalmadım, bir şey seçip google'de arama (google lens) zaten yeni bir şey değil ve bunu bir yenilikmişçesine sunma tarzlarını sevmedim. Son olarak sanki telefonun biraz daha sıcak çalıştığını farkettim ama bundan emin değilim, güncellemeyi sevmediğim için psikolojik bir etki olabilir. Diğer S23 kullanıcılarının bu konu hakkındaki yorumlarını bekliyorum. Güncellemeden memnun kaldınız mı?

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Yeni nesil cihaza dönüşmüş işte daha ne olsun. Daha da iyi olur bir kaç yeni güncelleme sonrası sorunlarda düzeltilir

YazılımKafa

80+ Silver
Öncelikle merhabalar, S23 kullanıcısıyım bu sabah samsung'un arayüzü olan One UI'a bir güncelleme geldi. İlk izlenimlerim çok bir şey değiştirmediği hatta bazı olan şeyleri de alıp götürdüğü yönünde (en azından S23 için). Örnek veriyorum Always On Display'i Galaxy Store haricinde özelleştiremiyorum, Edge panel rengini değiştiremiyorum vs. Galaxy AI kısmından pek memnun kalmadım, bir şey seçip google'de arama (google lens) zaten yeni bir şey değil ve bunu bir yenilikmişçesine sunma tarzlarını sevmedim. Son olarak sanki telefonun biraz daha sıcak çalıştığını farkettim ama bundan emin değilim, güncellemeyi sevmediğim için psikolojik bir etki olabilir. Diğer S23 kullanıcılarının bu konu hakkındaki yorumlarını bekliyorum. Güncellemeden memnun kaldınız mı?
Yeni güncellemeleri hemen yüklememek lazım. Hatalar olabiliyor. Isınma nedeni budur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Always on display i değiştirememek kötüymüş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada circle to search özelliği geldiyse gayet iyi. Evet google lens ile de oluyor ama her seferinde uygulamaya girmektense herhangi bir uygulamada kullanabilmek gayet güzel bir kolaylık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,673
Üyeler
140,681
Son üye
TuğçeCoban
Top Bottom