Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy Tab S9 FE+ Galaxy Buds FE Hediyesiyle 13099TL

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
928
İsim
Ömer Murat KARACA
Kaç gündür takip ediyorum, fiyat aynı ama bugün Buds FE hediyesi eklemişler

Samsung Galaxy Tab S9 FE Plus Tablet Koyu Gri 8 GB RAM, 128 GB Depolama (Samsung Türkiye Garantili) https://amzn.eu/d/ahg3oHK

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Cem
İpad m1 işlemci çok önde evet fiyat farkı var ama tablet düşünenler biraz araştırsın

Platen

80+
Ne onerirsin hocma anliyorsan tavsiyeni degerlendireyim
Amacınız eğitim ise en iyi tabletlerden birisi bu. 11500 olarak düşünebiliriz kulaklık hediyesini çıkarınca. Ayrıca kalemde yanında geliyor. M1 falan fazla güçlü kalır. Video düzenleme, renderlama gibi işlerinde tabletden yapılmasını saçma buluyorum. Ama öyle şeyler yapacaksanız bu tablet bunun için güçsüz.

GameOver

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
windows olsa almıştım... windows tablet lazım

Queph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak
Ekranı Amoled olsa direk alırdım.

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
928
İsim
Ömer Murat KARACA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekranı Amoled olsa direk alırdım.
Amoled olunca 20K oluyor fiyat😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

İpad m1 işlemci çok önde evet fiyat farkı var ama tablet düşünenler biraz araştırsın
Samsung'un arayüzü, not tutmak için daha stabil ve daha kullanışlı. Render vs alınacaksa dediginiz cihaza bakılabilir ama not alıp PDF kullanmaya Tab serisinin üstüne cihaz yok şuanda.
Ayrıca İpad'e fiyat farkı verdikten sonra 3K'ya bir de kalemini almanız gerekiyor. Burada o dert de yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amacınız eğitim ise en iyi tabletlerden birisi bu. 11500 olarak düşünebiliriz kulaklık hediyesini çıkarınca. Ayrıca kalemde yanında geliyor. M1 falan fazla güçlü kalır. Video düzenleme, renderlama gibi işlerinde tabletden yapılmasını saçma buluyorum. Ama öyle şeyler yapacaksanız bu tablet bunun için güçsüz.
Acaba 11.11'de daha da düşer mi😅
Buds 2 kullanıyorum zaten kulaklığı 1K'dan falan elden çıkarınca 12'ye gelecek bana.

Son düzenleme:
Top Bottom