Neler Yeni

Samsung Led Tv görüntü sıkıntısı

Furkangs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan
Arkadaşlar merhabalar, Samsung LED TV'de arkasındaki merceklerin kendini bırakması sonucu TV de güneş gibi parlak küreler oluşmuştu (2-3 tane). Babam ve kardeşim de TV'yi açıp arkasındaki mercekleri yapıştırıp geri takmışlardı. 3 tanesinden bir tanesi kalmış düzelmeyen. O son kalanı da düzeltmek için tekrar açmışlar. TV fotoğraftaki gibi bir görünüm almış. Düşürme darbe yok. TV'den anlayan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Arkadaki ekrana bağlı karta bağlı bir olay gibi mi duruyor? Yoksa oradaki LED'ler kırılmış/ölmüş gibi mi duruyor?
20211003_143735.jpg

andires42

80+ Silver
LED kırığından daha ziyade takarken panel i zedelemişler gibi geldi bana.Neden dersen renk değişimi var gibi. LED ölmüş olsa kararırdı noktasal olarak. Karanlıkta çekseydin daha iyi olurdu.

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
LED kırığından daha ziyade takarken panel i zedelemişler gibi geldi bana.Neden dersen renk değişimi var gibi. LED ölmüş olsa kararırdı noktasal olarak. Karanlıkta çekseydin daha iyi olurdu.
Hortlamışmı reisss

andires42

80+ Silver
Hortlamışmı reisss
Yok çalışıyor sadece onarım esnasında panel e ufak bir darbe gelip renk değişimine sebep olmuş. Benim telefonum ekranında çatlak var renk değişimi de belli.Bendeki LED monitöre de elimizi yanlışlıkla bastırdığımızda da renk değişimini oluştuğunu gözlemlediğimden dolayı bu şekilde yorumum.

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
Yok çalışıyor sadece onarım esnasında panel e ufak bir darbe gelip renk değişimine sebep olmuş. Benim telefonum ekranında çatlak var renk değişimi de belli.Bendeki LED monitöre de elimizi yanlışlıkla bastırdığımızda da renk değişimini oluştuğunu gözlemlediğimden dolayı bu şekilde yorumum.
Ne yazdigin hakkinda gram bilmiyorum

andires42

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,867
Üyeler
140,570
Son üye
mustafacc