Neler Yeni

Samsung M21 telefonumun ekranı kırıldı.

ByHaruto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa Arslan
Samsung M21 telefonumun iç ekranı kırıldı. Tırnağım ile kırığın üzerinden geçtiğimde hissetmiyorum. Ekran değişiminde iç ekranda değiştiriliyormu veya samsung bayisinde iç ekran için artıdan fiyat alirmiyim internette gördüğüm kadarıyla samsung m21 telefon ekran değişimi 2800 tl işçilik masrafıda dahil.benim sorum ekran değistirilirken iç ekraninda değisip değişmediği.cevap verenlere simdiden tesekkurler

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,501
İsim
Emir
telefonun iç ekranı gidince mor lekeler olur diye biliyorum.Orjinaller ekranlarda sorun neredeyse orası değişiyor.

ByHaruto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefonun iç ekranı gidince mor lekeler olur diye biliyorum.Orjinaller ekranlarda sorun neredeyse orası değişiyor.
Telefon kırıldıktan yaklaşık 5 6 saat sonra mor lekeler cıkmaya başladı telefonu açma tuşuna bastığımda cıkıp gidiyordu internetten baktım mor lekeler sanırım telefonu kullanılmaz hale getirebiliyormuş.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,501
İsim
Emir
Telefon kırıldıktan yaklaşık 5 6 saat sonra mor lekeler cıkmaya başladı telefonu açma tuşuna bastığımda cıkıp gidiyordu internetten baktım mor lekeler sanırım telefonu kullanılmaz hale getirebiliyormuş.
Telefonun fotoğrafını atma şansınız var mı

ByHaruto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,501
İsim
Emir
Telefon içten kırıldığı için fotograf atınca pek belli olmuyor ama deneyeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam denedim hiç belli olmuyor telefonda baya fazla bir kırık yok zaten
Telefon garantiliyse teknik servise verin.Eğer yoksa da telefoncular daha ucuza yapıyor fakat görüntü kalitesi düşüyor haberiniz olsn.Eğer istemez isenizde yine teknik servise verebilirsiniz

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
kilit şifre kaldır önemli verilerini yedekle. Orjinal haricinde ekranla uğraşma yeni telefon al. Yan sanayi ekranların kalitesine göre fiyat çıkar . Ama çabuk kırılırlar orjinal gibi değildirler.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
hocam bence kullanabiliyorsanız kullanın ya da ucuz ekran takıp satın. m21 cihazını 2. el alsanız zaten en fazla 3-3.5k eder. bir ekrana 2800tl çok fazla

Top Bottom