Neler Yeni

Samsung M22 yeterli mi?

UEngin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Engin
Merhaba,

Telefonla oyun oynamıyorum (sadece basit bazı oyunlar), kamera ile de çok işim yok. Film de izlemiyorum, instagram, whatsapp vs tarzı programlar kullanıyorum. Arkadaşım kendisine iphone almak istediği için elindeki 3 aylık M22 yi 4.000 tl ye bana satabileceğini söyledi. aldığım telefon beni uzun süre idare etsin ağırlaşmasın istiyorum. Sıfır başka bir telefon için eğer değerse 7-8 bin tl, daha da değerse biraz daha çıkabilirim. Sizce M22 yeterli mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım?

şahin doğan

80+ Platinum
Realme 8 veya M33 al geç.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,024
İsim
uwu
M12 kullanıyorum oyunla işin yoksa yeter ama bana yetmiyo özellikle pubgda

UEngin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Engin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler M33 e bakacağım, güzele benziyor.

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
Merhaba,

Telefonla oyun oynamıyorum (sadece basit bazı oyunlar), kamera ile de çok işim yok. Film de izlemiyorum, instagram, whatsapp vs tarzı programlar kullanıyorum. Arkadaşım kendisine iphone almak istediği için elindeki 3 aylık M22 yi 4.000 TL ye bana satabileceğini söyledi. aldığım telefon beni uzun süre idare etsin ağırlaşmasın istiyorum. Sıfır başka bir telefon için eğer değerse 7-8 bin TL, daha da değerse biraz daha çıkabilirim. Sizce M22 yeterli mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım?
Gayet güzel bir telefon kamera vs efsane oyunlardada seni üzmez gayet güzel bir cihaz

UEngin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Engin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
M33 aldım, şu ana kadar çok memnunum, sadece ekran kapalıyken bildirimler gözükmüyor, her türlü ayarı yaptık ama olmuyor. M22'de kilit ekranında çıkıyor ama benim telefonda aynı ayarlar olmasına rağmen çıkmıyor, ne yapmam lazım bunun için?

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
Merhaba,

Telefonla oyun oynamıyorum (sadece basit bazı oyunlar), kamera ile de çok işim yok. Film de izlemiyorum, instagram, whatsapp vs tarzı programlar kullanıyorum. Arkadaşım kendisine iphone almak istediği için elindeki 3 aylık M22 yi 4.000 TL ye bana satabileceğini söyledi. aldığım telefon beni uzun süre idare etsin ağırlaşmasın istiyorum. Sıfır başka bir telefon için eğer değerse 7-8 bin TL, daha da değerse biraz daha çıkabilirim. Sizce M22 yeterli mi yoksa başka bir telefon mu almalıyım?
Gayet güzel telefon oyun,kamera vb açısından

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,582
Üyeler
156,801
Son üye