Neler Yeni

Samsung odyssey g4 monitör hatalı geldi

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emre
Snerji bilgisayar üzerinden samsung odyssey g4 monitör aldım ürün gelince panelin içinde leke sürtünme gibi birşeyler vardı. Fotoğrafları bırakırım. Ayrıca her g4 demi sadece bende mi anlamadım monitor hafif sarsılmalarda bile cok sallanıyor plastigi dokununca oynuyor vesaire. G4 kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim. Bu sorunlardan dolayı destek talebi actım ve uğraşlarım sonucu cok şükür bana dönebildiler. Garanti servisine vereceklerini söylüyorlar ben ise bire bir değişim istiyordum. Böyle bir şey isteme hakkım var mı? Yoksa her türlü garantiye mi gitmeli?

Ekler

• IMG_20240801_122240.jpg
    IMG_20240801_122240.jpg
    2.7 MB · Hit: 32

Aratos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Aras Telli
Hata kanıtlanırsa (ki bu kanıtlanır rahatlıkla) değişim hakkın var diye biliyorum.

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hata kanıtlanırsa (ki bu kanıtlanır rahatlıkla) değişim hakkın var diye biliyorum.
Hocam vala dıştan hic bi doku bozulması vesaire de yok sadece içten bi sürtünme gibi bende anlamadım tam. Ayrıca desteğe simdi ne yazaym adamlar garantiye gondermem için talimatları yazmışlar.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Mirhan Yalçın
Hocam vala dıştan hic bi doku bozulması vesaire de yok sadece içten bi sürtünme gibi bende anlamadım tam. Ayrıca desteğe simdi ne yazaym adamlar garantiye gondermem için talimatları yazmışlar.
14 günlük cayma hakkınızı kullanabilirsiniz yada değişim isteyebilirsiniz

Aratos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Aras Telli
Ürün şöyle hatalı değişim talep ediyorum yönerge yollarsanız sevinirim vs.

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emre
14 günlük cayma hakkınızı kullanabilirsiniz yada değişim isteyebilirsiniz
Hocam adamlar cevap verip ilgilenene kadar 14 gün geçti ama her arayıp sorduğumda bu 14 günün onlardan dolayı biteceğini bundan sorumlu olmadığımı söyledim onlarda problem yok yardımcı olacaz dediler

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Mirhan Yalçın
Hocam adamlar cevap verip ilgilenene kadar 14 gün geçti ama her arayıp sorduğumda bu 14 günün onlardan dolayı biteceğini bundan sorumlu olmadığımı söyledim onlarda problem yok yardımcı olacaz dediler
yardımcı olacaklarını sanmam hocam vatanından tut itopyasına hepsi parasında. Doğru düzgün kullanıcı dostu site yok.

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emre
yardımcı olacaklarını sanmam hocam vatanından tut itopyasına hepsi parasında doğru düzgün kullanıcı dostu site yok.
Evet hocam çok haklısınız iki cumle haberlesmemiz 12 gün sürdü her gün arayıp bakmalarını acil olduğunu söylememe rağmen. Olmassa en kötü garantiye verecegim. Garantide değişim yaparlar mı? Çünkü panel direk sıkıntılı.

Top Bottom