Neler Yeni

Samsung S20 FE yerine S20 almak mantıklı mı

tunaozel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tuna Özel
Bütçe
6500
Samsung S20 veya S20 FE arasında kaldım aralarında sadece 500 TL fark var FE yerine normal S20 almak ne kadar mantıklı 500 tllik farka değer mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Mehmet arı
biraz geç oldu ama telefonu aldınmı bende konu açarken gördüm hangisine ne için karar verdin

tunaozel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tuna Özel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
S20 aldım telefonu biraz hor kullanıyorum s20 fe de gg3 varken s20de gg6 var çok daha iyi koruma sağlar diye düşündüm dış görünüş olarakta s20 çok daha hoş duruyor birkaç sistem özelliği ve kamerasıda daha iyi o yüzden aradaki farka değer aynı zamanda kutu içeriğiden çıkan adaptörler çok farklı ayrıca s20fe den kulaklık çıkmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Mehmet arı
S20 aldım telefonu biraz hor kullanıyorum s20 fe de gg3 varken s20de gg6 var çok daha iyi koruma sağlar diye düşündüm dış görünüş olarakta s20 çok daha hoş duruyor birkaç sistem özelliği ve kamerasıda daha iyi o yüzden aradaki farka değer aynı zamanda kutu içeriğiden çıkan adaptörler çok farklı ayrıca s20fe den kulaklık çıkmıyor
bende bu gün gidip baktım s20 ve fe ye banada s20 daha şık geldi ve ekranı daha dayanıklı fakat pil ömrü nasıl bir günü çıkarabiliyormu

tunaozel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tuna Özel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sürekli oyun oynayıp ekranı full özelliklerle kullanırsan çıkartmayabilir ama normal kullanımda akşam 8 e 9 a kadar rahatlıkla kullanabilirsin hatta ekranı minumum ayarlarda kullanırsan 12 ye kadar falan çok rahat gider

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Mehmet arı
Sürekli oyun oynayıp ekranı full özelliklerle kullanırsan çıkartmayabilir ama normal kullanımda akşam 8 e 9 a kadar rahatlıkla kullanabilirsin hatta ekranı minumum ayarlarda kullanırsan 12 ye kadar falan çok rahat gider
cevapladığın için teşekkür ederim, gün telefonda hiç oyun oynamam bence beni 1 gün götürür

Meth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Enes Aslan
cevapladığın için teşekkür ederim, gün telefonda hiç oyun oynamam bence beni 1 gün götürür
Hiç oyun oynamıyorsan ve kör olmak istemiyorsan yani sürekli full parlaklıkta kullanmayacaksan 2. güne çok rahat geçersin. 2. Günün sonuna belki dayanmaz ama ortasına kadar götürür bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Mehmet arı
Hiç oyun oynamıyorsan ve kör olmak istemiyorsan yani sürekli full parlaklıkta kullanmayacaksan 2. güne çok rahat geçersin. 2. Günün sonuna belki dayanmaz ama ortasına kadar götürür bence.
çok teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,445
Üyeler
138,355
Son üye
Bedirhn
Top Bottom