Neler Yeni

Samsung S23 Ultra iPhone 14 Pro Max'i Geçer mi?

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Sertay Çil
Samsung'un tek sorunu Apple'a göre İOS gibi optimize bir işletim sistemi olmaması. ONE UI gerçekten diğer android arabirimlerine göre daha iyi kesinlikle. Fakat dediğim gibi İOS'u şuan hiçbir işletim sistemi geçemez mobilde bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

samsung android'ten bağımsız hale gelirse ve batarya, işlemci konusunda kendini geliştirirse iyi olacak

s22 ultranın yorumlarında genel olarak oyun için çok dayanmadığını gördüm oyun oynamayıp gündelik iş için alacaksan alma zaten git a53 falan al o da gayet iyidir
Neredeyse aynı şeyi yazmışız. Katılıyorum kesinlikle.

şahin doğan

80+ Platinum
amiral gemilerinin çoğunda düşük batarya oluyor bu yüzden hocam
S22 Ultra ? 5000 mAh ?

Samsung'un tek sorunu Apple'a göre İOS gibi optimize bir işletim sistemi olmaması. ONE UI gerçekten diğer android arabirimlerine göre daha iyi kesinlikle. Fakat dediğim gibi İOS'u şuan hiçbir işletim sistemi geçemez mobilde bence.
Samsung'un tek sorunu optimize değil.
Saf android'den sonra en optimize sistem ONEUI.
Samsung'un sorunu işlemci ve batarya.

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ

Neredeyse aynı şeyi yazmışız. Katılıyorum kesinlikle.
yok ya xiaomi huawei samsung falan da iyi android olsa bile apple yazılımlarında bulunan bazı özellikleri ilk çıkaran da onlar ama evet daha güzel apple (toplu silmeyi getirmemesi dışında xd)

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Sertay Çil
S22 Ultra ? 5000 mAh ?

Samsung'un tek sorunu optimize değil.
Saf android'den sonra en optimize sistem ONEUI.
Samsung'un sorunu işlemci ve batarya.
İşlemcide SD'ye geçse keşke. Fakat kendi işlemcisinden vazgeçemiyor. Exynos da exynos. Batarya açısında harbiden amiral gemilerinde çok az değerler görüyorum. Bana garip ve saçma geliyor.

şahin doğan

80+ Platinum
İşlemcide SD'ye geçse keşke. Fakat kendi işlemcisinden vazgeçemiyor. Exynosta exynos. Batarya açısında harbiden amiral gemilerinde çok az değerler görüyorum. Bana garip ve saçma geliyor.
S22 serisinde SD kullanıyor zaten.

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
İşlemcide SD'ye geçse keşke. Fakat kendi işlemcisinden vazgeçemiyor. Exynos da exynos. Batarya açısında harbiden amiral gemilerinde çok az değerler görüyorum. Bana garip ve saçma geliyor.
zaten sd yok mu aga

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Sertay Çil
zaten sd yok mu aga
Tamamen SD'ye geçse diyiyorum. SD ile ayrı olarak exynoslu model çıkarıyor ya ondan bahsettim. Saçma geliyor bana. Keşke tek işlemci markasına odaklansa. Fakat bu da bence ülkelerdeki ekonomiye göre değişiyor. S21 FE'nin snapdragonlu modelini görmedim mesela ülkemizde.

şahin doğan

80+ Platinum
Tamamen SD'ye geçse diyiyorum. SD ile ayrı olarak exynoslu model çıkarıyor ya ondan bahsettim. Saçma geliyor bana. Keşke tek işlemci markasına odaklansa. Fakat bu da bence ülkelerdeki ekonomiye göre değişiyor. S21 FE'nin snapdragonlu modelini görmedim mesela ülkemizde.
S21 FE'nin SD'li modeli yok çünkü Exynos 2100 sorunlu bir işlemci değil.

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Sertay Çil

şahin doğan

80+ Platinum
sebebi sadece işlemci değil samsung tarafında özellikle genelde son nesil 8k video çekme ekran boyutu özelliği parlaklığı gibi şeylerden dolayı
%99.9 işlemci. 8 Gen 1 dengesiz bir işlemci. bunun en büyük kanıtı Xiaomi 12T Pro ile 12S serisi arasında. Sadece 8 Gen 1'den 8+ Gen 1'e geçince batarya performansı ciddi derecede arttı.
8K videoyu telefonu kullananların kaçı kullanıyor ?
Samsung'un ekran parlaklığı da ahım şahım değil.
Örnek : S22 Max 1300 Nit, İphone 13 Max 1200 Nit.

S21 FE Snapdragon 888'li modeli var. Fakat Türkiye'de satılmıyor...
Bende TR'den bahsediyorum zaten. Snapdragon Amerika'da her zaman vardı Samsung tarafında.

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Sertay Çil
%99.9 işlemci. 8 Gen 1 dengesiz bir işlemci. bunun en büyük kanıtı Xiaomi 12T Pro ile 12S serisi arasında. Sadece 8 Gen 1'den 8+ Gen 1'e geçince batarya performansı ciddi derecede arttı.
8K videoyu telefonu kullananların kaçı kullanıyor ?
Samsung'un ekran parlaklığı da ahım şahım değil.
Örnek : S22 Max 1300 Nit, İphone 13 Max 1200 Nit.

Bende TR'den bahsediyorum zaten. Snapdragon Amerika'da her zaman vardı Samsung tarafında.
Açıkcası 8k gibi bir değere gerek yok. Milletin izleyecek 8k monitörü yok çünkü. 4k yeterlidir bence.

Top Bottom