Neler Yeni

Samsung tetik bildirimler nasıl kapatılır?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Tetik biraz garip oldu. Demek istediğim şu:
Şimdi benim telefona bildirim gelmiyor.
Ama sonra ben bir saate bakayım diyorum. Ekranı açıyorum. Bildirimler akıyor. Büyük ihtimal özellikle ayarlanmış. Kullanıcı telefona yeni baktığında daha çok bildirim görür diye. Reklam şeysi.
Ben bunu nasıl deaktif yaparım? Çünkü bütün bildirimler birikiyor ve sonra akıyor. Gece özellikle aşırı rahatsız ediyor.
Uygulama bildirim iznini kapatmak dışında ne yapabilirim?

mehmettici

80+ Silver
formatla teli ne gibi reklam fişkiriyor buse 2 km otede gibi mi acer kampanya vodafon kanpanya vb mi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • Hahaha
Reaksiyonlar: Alyx

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Murat
Ama sonra ben bir saate bakayım diyorum. Ekranı açıyorum. Bildirimler akıyor. Büyük ihtimal özellikle ayarlanmış. Kullanıcı telefona yeni baktığında daha çok bildirim görür diye. Reklam şeysi.
Ben bunu nasıl deaktif yaparım? Çünkü bütün bildirimler birikiyor ve sonra akıyor. Gece özellikle aşırı rahatsız ediyor.
Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın. Bildirimler'e dokunun. "Kilit ekranının" altında Kilit ekranında bildirimler veya Kilit ekranında'ya dokunun. Sesli ve sessiz bildirimleri göster'i seçin. google amca böyle diyor bak bakalım samsungda öyle bir ayar var mı xiaomide yok belki sende vardır

java

80+ Bronze
Nasıl reklamlar olduğunu söylermisin? Tarayıcadan gelen bildirimlermi yoksa Hepsiburada gibi uygulamalardanmı gelen bildirimler?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın. Bildirimler'e dokunun. "Kilit ekranının" altında Kilit ekranında bildirimler veya Kilit ekranında'ya dokunun. Sesli ve sessiz bildirimleri göster'i seçin. google amca böyle diyor bak bakalım samsungda öyle bir ayar var mı xiaomide yok belki sende vardır
Öyle bir ayar var da WhatsApp bildirimleri de kapalı oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

nasi reklam geliyor buse 2km otede gibimi kampanya reklamlari gibimi
Reklam değil. Bildirim.

java

80+ Bronze
Ayrıca kullanıcı ekrana baktığında daha fazla görsün diye yapılmış bir şey değil bu. Telefonun Rami az veya Güç Tasarruf modu kullanıyorsun çoğunluk ondan dolayı.

Top Bottom