Neler Yeni

samsungdan sıkılıp ıphone geçtim ondandaa sıkıldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ahmet Köroğlu
samsungun s24 ultra dahil çoğu s serisini iyisiyle kötüsüyle kullandım. artık hepsi aynı gelmeye başlayınca ıphone geçtim. elimde s23 vardı. ıphone 13e geçtim. ilk başta iyi güzel dedim. sonra oda sıkıcı geldi. telefon önerisi olan varmı. amiral seviyesinde. benim sorunum çok çabuk bir üründen sıkılabiliyorum. bazen aşık olurcasıne sevip bianda soğuyabiliyorum. s25i bekleyimmi ıphone 16 yımı bekleyim. bilemiyorum valla. bazen tuşluya geçeyim diyorum kendime. nokia e71 var elimde. tr ama kapanmış. onamı geçsem 1 2 ay fln. cidden bunalıma girdim :DDD

bazende diyorumki teknolojiden uzak durayım bi süre. valla sıkıldım artık. hiçbir yenilik ooooooo dedirtmiyor.

Shourd

80+ Silver
samsungun s24 ultra dahil çoğu s serisini iyisiyle kötüsüyle kullandım. artık hepsi aynı gelmeye başlayınca ıphone geçtim. elimde s23 vardı. ıphone 13e geçtim. ilk başta iyi güzel dedim. sonra oda sıkıcı geldi. telefon önerisi olan varmı. amiral seviyesinde. benim sorunum çok çabuk bir üründen sıkılabiliyorum. bazen aşık olurcasıne sevip bianda soğuyabiliyorum. s25i bekleyimmi ıphone 16 yımı bekleyim. bilemiyorum valla. bazen tuşluya geçeyim diyorum kendime. nokia e71 var elimde. tr ama kapanmış. onamı geçsem 1 2 ay fln. cidden bunalıma girdim :DDD

bazende diyorumki teknolojiden uzak durayım bi süre. valla sıkıldım artık. hiçbir yenilik ooooooo dedirtmiyor.
anladığım kadarıyla bütçede sorun yok sıkılıyorsanız z fold 6 -z fold 5alabilirsiniz ne bilim tablet olarak kulanırsınız canınız sıkıldıkça .d normalde önermemde siz sıkldım diyince önerdim son

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ahmet Köroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anladığım kadarıyla bütçede sorun yok sıkılıyorsanız z fold 6 -z fold 5alabilirsiniz ne bilim tablet olarak kulanırsınız canınız sıkıldıkça .d normalde önermemde siz sıkldım diyince önerdim son
bütçem ıphone 13 + airpods pro 2 kadar 40k işte

Shourd

80+ Silver
bütçem ıphone 13 + airpods pro 2 kadar 40k işte
anladım kusura bakmayın bende s24 ultra fln görünce bütçeniz dahada yüksek sanmıştım eğer illa normal bi internet sitesinden almak isterseniz z flip 5 bakabilirsiniz yoksa 2.el vey yd diğer deidklerime bakabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ahmet Köroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anladım kusura bakmayın bende s24 ultra fln görünce bütçeniz dahada yüksek sanmıştım eğer illa normal bi internet sitesinden almak isterseniz z flip 5 bakabilirsiniz yoksa 2.el vey yd diğer deidklerime bakabilirsiniz
s24 ultra yd kullandım. iyi güzelde çok kaba.
Mesaj otomatik birleştirildi:

naif bir model arıyorum. 13 mini s10e gibi minik

Shourd

80+ Silver
s24 ultra yd kullandım. iyi güzelde çok kaba.

naif bir model arıyorum. 13 mini s10e gibi minik
e tamam işte z flip 5 i alın katlayın her ikisindende minik olur .d istemezseniz düz s24 s23 bakabilirsiniz

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Gökhan
iphonelar görünüm olarak üç aşağı beş yukarı aynı zaten bir tek notch değişti.

güzel bence speni olan katlanabilir telefon, yanında minyatür bir tablet taşıyormuşsun gibi. kalem olması diğer markalara göre büyük avantaj bence en azından ben öyle düşünüyorum

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,854
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Pixel 8 pro ya da 9 pro alabilirsiniz ancak Türkiye de satılmıyor sahibinden den ya da yurt dışına çıkıyorsanız oradan alabilirsiniz

hmt5656

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hamza Mirza Tuncay Akpınar

Oyun oynamayı seviyorsan Red magic 9 al

Top Bottom