Neler Yeni

Öneri Sanırım ekran kartım bozuldu ekran kartı önerisi

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Peki MSI gaming rx 570 4gb armor değil bu ve o kart arasında pek fark varmıdır fiyatları yakın hangisini almak mantıklı olur?
Gaming X serisi ise o da güzel seri. Kartların durumları da önemli sonuçta ikinci el ama seri olarak değerlendirirsek bence Gaming X daha alınabilir 😀

Sapphire Nitro+ da bakabilirsin bu arada. Belki markayı duymamışsındır ama onlar da gayet iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İsmail Hak
Rx 580 ikinci el ilanlarına bakın temiz ve sorunsuz olmalı.

Onlarada bakıyorum şuan evet ama şuana kadar baktıklarım kutusuz faturasız ürünler

Benzer hataları ram'de yapabiliyor emin olun öncelikle .

Kontrol ettim tek tek ramlerle denedim bip sesi alıyorum pc açılıyor yüksek ihtimalle zaten ama görüntü gelmiyor

Gaming X serisi ise o da güzel seri. Kartların durumları da önemli sonuçta ikinci el ama seri olarak değerlendirirsek bence Gaming X daha alınabilir 😀

Gaming X serisi evet o kart temiz kutulu tüm kutu içeriği mevcut faturası yok garantisi bitmiş ama servis etiketi duruyor açılmadı hiç yazmışlar
AORUS olan kutu yok sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İsmail Hak
@55superx hocam etiket için kusura bakmayın yakın fiyata MSI geforce gtx150ti gaming x 4gb buldum bununla msi gaming x rx570 arasında fark varmıdır çok

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İsmail Hak
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İsmail Hak
Alınabilir. Daha iyisi belki bulunur ama fiyat iyi kart sorunsuzsa ve gerekli testleri (furmark vs) yapacaksan bence çok düşünmeye gerek yok.
Kart sorunsuz tüm kutu içeriği sıfır gibi mevcut ve dediğim gibi servis bantları duruyor vidalarda açılmamış hiç macun veya tamir için bile
Mesaj otomatik birleştirildi:

Furmark test sonuçları 66 - 70 fps 56 derece hocam

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,978
Üyeler
156,416
Son üye
yamall