Neler Yeni

Sapphire RX6700 Pulse Oyuna Girince Renklerde Soluklaşma Sorunu ACİL DESTEK!!!

Equalsee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunahan
Arkadaşlar ekran kartı çok iyi güzel performansından memnunum fakat masaüstünde renkler muazzam her şey güzel oyuna giricne oyun grileşiyor oyuna girerken sağ üstte gelen amd uyarısının kırmızı kısmı bile gri gözüküyor last of us ve battlefield 5 oynuyorum oyunları resmen gri oynadığımı farkettim örnek resimleri atacağım yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler. (Soluk ve renksiz resimler bana ait diğer resimler arkadaşlarımın oyunu ve benim paylaştığım yayında gözüken görüntü)

Ekler

• 1.jpeg
    1.jpeg
    193.2 KB · Hit: 30
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    382.3 KB · Hit: 29
  • 12.PNG
    12.PNG
    456.7 KB · Hit: 31
  • 13.jpeg
    13.jpeg
    236 KB · Hit: 32

Palo DAYI

80+ Gold
renklerde nasıl sıkıntı var anlamadım aynı karta sahıbım drvırım guncel herhangı bır sorun yok suan

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Arkadaşlar ekran kartı çok iyi güzel performansından memnunum fakat masaüstünde renkler muazzam her şey güzel oyuna giricne oyun grileşiyor oyuna girerken sağ üstte gelen amd uyarısının kırmızı kısmı bile gri gözüküyor last of us ve battlefield 5 oynuyorum oyunları resmen gri oynadığımı farkettim örnek resimleri atacağım yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler. (Soluk ve renksiz resimler bana ait diğer resimler arkadaşlarımın oyunu ve benim paylaştığım yayında gözüken görüntü)
Driver da renk ayarı var beğenmiyorsan oradan değiştirebilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitörle de alakalı olabilir

Equalsee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağolun ama şöyle ekranımın renkelri oyuna girmeden önce süper zaten oyuna girince farklı bir moda geçiyor sanki grileşiyor hatta bazen oyuna girer girmez renkler süper ekran simsiyah oluyor 1 saniye sonra yine grileşiyor

renklerde nasıl sıkıntı var anlamadım aynı karta sahıbım drvırım guncel herhangı bır sorun yok suan
renklerde nasıl bir sıkıntı var derken resimleri attım zaten bakar mısınız resimlere ?

Arkadaşlar yeni bir şey farkettim sadece tam ekranda renkler bozuluyor pencereli ekranda renkler süper ama pencerelide sarmıyor fps oyunu malum

Son düzenleme:
Top Bottom