Neler Yeni

Şarjı uzun giden gaming laptop önerileri

agenthank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
aea
Bütçe
40000
Herkese merhaba üniversitede bilgisayar mühendisliği okumayı düşünüyorum. Bu alanda ihtiyaçlarımı giderecek bir laptop arıyorum ara ara da orta segment(fifa,valorant vs) oyunları akıcı oynatmasını istiyorum. Şarjı oyun oynamadan 4 saatten fazla gidebilen bir laptop arıyorum önerilerinizi bekliyorum.

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Deniz Tatar
Birçok laptop prize takılı olmadan (bataryadan aldığı güçle) o kadar dayanır (ekranı 60hz e alırsan)

melidoas6

80+ Silver
Herkese merhaba üniversitede bilgisayar mühendisliği okumayı düşünüyorum. Bu alanda ihtiyaçlarımı giderecek bir laptop arıyorum ara ara da orta segment(fifa,valorant vs) oyunları akıcı oynatmasını istiyorum. Şarjı oyun oynamadan 4 saatten fazla gidebilen bir laptop arıyorum önerilerinizi bekliyorum.
Şarjı uzun giden gaming laptop çok çelişkili bir durum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gaming laptop alıp performanslı kullanmak istiyorsan prizde kullanıcaksın normal kullanımda 4-5 saat gider belki. Şarjı uzun giden istiyorsan mac bakabilirsin ama oda oyun için uygun değil

agenthank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
aea
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şarjı uzun giden gaming laptop çok çelişkili bir durum.

Gaming laptop alıp performanslı kullanmak istiyorsan prizde kullanıcaksın normal kullanımda 4-5 saat gider belki. Şarjı uzun giden istiyorsan mac bakabilirsin ama oda oyun için uygun değil
Günlük kullanımda şarj süresinin o kadar gitmesini istiyorum. Oyun esnasında prize takacağım zaten. Şu an aklımda bu model var.

Bünyamina

80+ Gold
Günlük kullanımda şarj süresinin o kadar gitmesini istiyorum. Oyun esnasında prize takacağım zaten. Şu an aklımda bu model var.

Pahalı mı normal mi bu bilemiyorum attığım ama senin attığın biraz pahalı saçma bir fiyat olmuş .
Sarjı uzun gitmesi senin elinde aslında parlaklık orta veya daha az ve çok yükte olmazsa o dediğin değerlere ulaşırsın .

agenthank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
aea
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pahalı mı ucuz mu bilemiyorum attığım ama senin attığın biraz pahalı saçma bir fiyat olmuş .
Sarjı uzun gitmesi senin elinde aslında parlaklık orta veya daha az ve çok yükte olmazsa o dediğin değerlere ulaşırsın .
Mümkünse 32 gb ram 1tb ssd istiyorum bu şartları sağlayan bir öneriniz var mı? Ekran kartı çok da önemli değil dediğim gibi orta segment oyunlar oynayacağım sadece. Bir de konudan bağımsız ama amd işlemciler hakkında pek bir fikrim yok. Önerir misiniz?

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok

Bünyamina

80+ Gold
Mümkünse 32 gb ram 1tb ssd istiyorum bu şartları sağlayan bir öneriniz var mı? Ekran kartı çok da önemli değil dediğim gibi orta segment oyunlar oynayacağım sadece. Bir de konudan bağımsız ama amd işlemciler hakkında pek bir fikrim yok. Önerir misiniz?
32 gb ne için kullanacaksınız ?

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok
Sarjı uzun giden oyuncu laptopu yoktur. En ekonomik ayarlarda bile 2 en en fazla 3 saat gider.

agenthank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
aea
25-30k civarı bi cihaz işini görür rahatlıkla geçen casper vardı 30’a 32gb 1tb bulursam atayım

Hocam ben de Casper düşünüyordum fakat forumda birçok yorum gördüm ısınma sorunuyla ilgili o yüzden vazgeçtim.

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok
Hocam ben de Casper düşünüyordum fakat forumda birçok yorum gördüm ısınma sorunuyla ilgili o yüzden vazgeçtim.
Eskisi kadar kötü değil casper. Bu yeni model komple metal kasa. Ayrıca zaten evde bir işle uğraşırken soğutucu almanızı öneririm. Zalman NS2000. Attığımı alın geçin. Bahsettiğiniz oyunlarda yorulmaz bile bu bilgisayar.

agenthank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
aea
32 gb ne için kullanacaksınız ?
İleride animasyon, tasarım vb ile uğraşmak istediğimden ramin yuksek olmasını tercih ederim. Kaldı ki ileride birçok uygulamanın 32gbı şart koşacağını düşünüyorum.

Eskisi kadar kötü değil casper. Bu yeni model komple metal kasa. Ayrıca zaten evde bir işle uğraşırken soğutucu almanızı öneririm. Zalman NS2000. Attığımı alın geçin. Bahsettiğiniz oyunlarda yorulmaz bile bu bilgisayar.
Anladım çok teşekkürler. Peki günlük kullanımda bilgisayarın fan sesi rahatsiz eder mi? Sadece casper özelinde değil genel olarak da merak ettiğim bir durum bu.

Top Bottom