Neler Yeni

Satın aldığım WD BLUE 1 TB HDD 2. el mi?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
hacı bunun sata kablosunu buldum tamamda baksana kasanın içinde bunu nereye koyacağım tam olarak fotoğraf atacağım şimdi
Dostum bak kalın güç kablosunun yanında küçük sata girişleri var siyah. Oraya takacaksın. Herhangi birine tak.

İşteBenimNickim!

80+ Bronze
İnternette araştırırsan resi lerini bulabilirsin, SATA Data ve Power kablolarını takacaksın. Kasanda PSU gizleme bölmesinde olma ihtimali var, bakmadım açıkçası fotolara.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
İbo
İçini açmamış ki paketi açmış sadece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yatay şekilde sol tarafa yerleştir zaten vidaların girişleri falan belli hepsinin. Anlarsın nereye vidalıcanı.
ekran kartının alt kısmına mı yoksa üstüne mi

Yatay şekilde sol tarafa yerleştir zaten vidaların girişleri falan belli hepsinin. Anlarsın nereye vidalıcanı.
o yeşil şeyi görünce içini açmış sandım, pardon benim hatam kusura bakmayın
yalnız benim de çok bilgim yok ama HDD, güç kaynağı gibi şeylerein içini açınca garanti dışı oluyor diye biliyorum yanlış mı biliyorum?

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
İbo

sadece sata kablosunu mu takıyorum ssdnin üstünde 1-2 tane daha boş pinler var oraya ne takacağım

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
İbo
Sata ve güç kablosunu takıyorsun. Güç kablosu PSU'dan geliyor zaten.
güç kablosunun tekinde ssd takılı bi tane dahaa boşta var onu takayım ama arka taraftan iç tarafa nasıl getireceğim o kabloyu kablo kasanın arkasında hdd içeride hdd yi nereye montajlayacağımı da tam anlamadım

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
güç kablosunun tekinde ssd takılı bi tane dahaa boşta var onu takayım ama arka taraftan iç tarafa nasıl getireceğim o kabloyu kablo kasanın arkasında HDD içeride HDD yi nereye montajlayacağımı da tam anlamadım
Kasa bi ilginç herhalde. YouTube da videosu falan yok mu bunun ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
İbo
Kasa bi ilginç herhalde. YouTube da videosu falan yok mu bunun ?
yok şurda gizli bir bölme var kasanın arka tarafında kabloları sıkıştırmışlar burası mı acaba

Ekler

• WhatsApp Image 2020-07-31 at 01.22.57.jpeg
    WhatsApp Image 2020-07-31 at 01.22.57.jpeg
    160.5 KB · Hit: 29

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
yok şurda gizli bir bölme var kasanın arka tarafında kabloları sıkıştırmışlar burası mı acaba
Bir tane güç kablosunu çek ön tarafa şu görseldeki gibi tak. Kasa bunun gibidir muhtemelen.
Screenshot_2020-07-31-01-25-46-571_com.android.chrome.jpg

Top Bottom