Neler Yeni

Sayısal 169 bin ve TYT 225 bin sıralama için bölüm önerileri

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kutay Esmez
Yanlış Kategori
Arkadaşlar sınav sonucum:
TYT: 225.549
AYT sayısal: 169.784
Bu sıralamaya göre sayısal bölümlerden veya TYT üzerinden hangi bölümleri tercih edebilirim? Balıkesir de yaşıyorum ve buraya çok uzak olmasını istemiyorum. Ankara'dan daha doğuda olmaması daha iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum. Mezuna kalma şansım yok bir tercih yapmak zorundayım. Vücut geliştirmeye ilgim var ama iş imkanları ve maaşları konusunda pek emin olamıyorum o konuda. Onun haricinde elektrik-elektronik mühendisliği, elektrik mühendisliği, mekatronik mühendisliği. Bu saydığım bölümleri de araştırmam sonucu buldum çok fikir sahibi olduğum bölümler değil. Önerilerinizi bekliyorum.

r137

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
r r
konu yanlış kategoriye açılmış

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,112
İsim
Mehmet Aslan
Arkadaşlar sınav sonucum:
TYT: 225.549
AYT sayısal: 169.784
Bu sıralamaya göre sayısal bölümlerden veya TYT üzerinden hangi bölümleri tercih edebilirim? Balıkesir de yaşıyorum ve buraya çok uzak olmasını istemiyorum. Ankara'dan daha doğuda olmaması daha iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum. Mezuna kalma şansım yok bir tercih yapmak zorundayım. Vücut geliştirmeye ilgim var ama iş imkanları ve maaşları konusunda pek emin olamıyorum o konuda. Onun haricinde elektrik-elektronik mühendisliği, elektrik mühendisliği, mekatronik mühendisliği. Bu saydığım bölümleri de araştırmam sonucu buldum çok fikir sahibi olduğum bölümler değil. Önerilerinizi bekliyorum.
bunun yeri mi burası kardeşim ya

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
Mustafa Ödemiş
baya sıcak fırsatmış

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç