Neler Yeni

Sayısal dan kalarak e.a hazırlık

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
sabri ateşoğlu
Arkadaşlar sa
Hocamlarim sağolsun derse katılımama rağmen sadece iğrençlik olsun diye yüzüne sıra fırlatmis gibi sözlüme 50 girdi ,dersinde kalıyorum(fizik,kimya) iki dersdende kalıyorum
Zaten sayısal yapamıyorum dedim hocam geçirin e.a gecicem hani ugrasmiyim dedi yok
Şimdi sorum şu fizik ve kimyadan kaldım e.a ikinci dönem gecmemde problem yaratır mı
Not:ins ea gecmemde bu sözlü puanlarını ikinci dönem burunları dan getirim nasıl olsa e.adan hazirlanirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar sa
Hocamlarim sağolsun derse katılımama rağmen sadece iğrençlik olsun diye yüzüne sıra fırlatmis gibi sözlüme 50 girdi ,dersinde kalıyorum(fizik,kimya) iki dersdende kalıyorum
Zaten sayısal yapamıyorum dedim hocam geçirin e.a gecicem hani ugrasmiyim dedi yok
Şimdi sorum şu fizik ve kimyadan kaldım e.a ikinci dönem gecmemde problem yaratır mı
Not:ins ea gecmemde bu sözlü puanlarını ikinci dönem burunları dan getirim nasıl olsa e.adan hazirlanirim
Beyler kb klavye bozuk her spacede tusunda metni başa çekmiş

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
Arkadaşlar sa
Bilmiyorum. Konu yukarı çıksın merak ettim.

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,365
İsim
Oozdmrsm
beni de kimyacı taklaya getirdi 2.5 puanla dersten kalıyorum. o kadar bunu yapın şunu yapın geçircem güvenin dedi. sonuc 2.5 puanla dersten kaldık. ulan ilk sınavdan b*k gibi not aldık tamam eyvallah. 2. sınavda düzelttik. o kadar istediğin ödevleri yaptım(fazla soru çözerek) 2.5 puanla dersten bırakmak koydu açıkçası. hocalarına güvenme. sen sayısalda kal. ea da kaç tane düzgün meslek var.( güzel meslek edinmek açısından söylüyorum e.a dan yeteneğin olan bir meslek varsa yine senin tercihin olacak.)çok zırvalamışım. iyi forumlar hocam :kekw::kekw:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,704
Üyeler
156,509
Son üye
baba anne yakalayan
Top Bottom