Neler Yeni

SD Kartın şifresini çöz (çözülmesi imkansız gibi)

HyAksi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yunus usta
bundan 2.5 sene once sd kartımı yazılımsal olarak telefonda şifrelemiştim daha sonradan telefonuma güncelleme gelip onu kurduktan sonra. sd kartım telefonu başka bir telefon olarak gördü ve içindeki dosyalarım şifreleri bi vaziyette kaldı. belki çözerim die dosyalarımı hala saklıyorum ama ne yazıkki dosyalarım hala şifreli resime tıklıyorum bozuk/hasarlı vs diyor içerikler görüntülenmiyor.
nasıl düzeltebiliriz ?

Ekler

• f703bb0e-b515-4097-b0da-18fe737b3c53-m.jpg
    f703bb0e-b515-4097-b0da-18fe737b3c53-m.jpg
    12.5 KB · Hit: 50

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Kanki dosyaların şifresini nasıl çözersin bilmem ama kartı biçimlendirip 0'dan kullanmaya başlayabilirsin şifresiz bir şekilde. Tabi içindeki dosyaların senin için bir önemi yoksa.

İçindeki dosyaları kurtarmak için aklıma gelen tek seçenek kartı PC'ye takıp dosyalara bilgisayardan ulaşmak. Bu şekilde şifre gerekmeyebilir.

HyAksi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yunus usta
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanki dosyaların şifresini nasıl çözersin bilmem ama kartı biçimlendirip 0'dan kullanmaya başlayabilirsin şifresiz bir şekilde. Tabi içindeki dosyaların senin için bir önemi yoksa.

İçindeki dosyaları kurtarmak için aklıma gelen tek seçenek kartı PC'ye takıp dosyalara bilgisayardan ulaşmak. Bu şekilde şifre gerekmeyebilir.
2.5 senede akıla gelinebilecek herşeyi denedım sd kartı zaten kullanıyorum. o sd kartın içine şifreli dosyaları koyunca şifreyi çöz deniliyor. dosyalarım bilgisayarımda zaten içerikler görüntülenmiyor

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ateş Arsoy

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
2.5 senede akıla gelinebilecek herşeyi denedım sd kartı zaten kullanıyorum. o sd kartın içine şifreli dosyaları koyunca şifreyi çöz deniliyor. dosyalarım bilgisayarımda zaten içerikler görüntülenmiyor
Biçimlendirebilirsin hocam kartı. Yeni almış gibi olacaktır. 2.5 sene niye bu kadar eziyet çektin. 😁

HyAksi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yunus usta
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biçimlendirebilirsin hocam kartı. Yeni almış gibi olacaktır. 2.5 sene niye bu kadar eziyet çektin. 😁
kardeşim kendini çok mu zeki sanıyon anlamıyon mu ?

SD KART ŞİFRELENMİYOR #DOSYALAR ŞİFRELENDİ#
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 tane program var birisi hafıza kartının içindekileri gösteriyor diğeri şifreyi kaldırıyor ikisininde indirme linki:
dosyaları gösteren program: http://download.getdata.com/RecoverMyFiles-Setup.exe
şifre kıran program: http://www.cepkral.com/cep-telefonlari/nokia/hafiza-karti-sifre-kirici-nokia-79.html (bu adrese gittiğiniz an inmiyor buraya tıkla indir diye mavi kutu içinde bir yazı var oraya tıklayın indirin)
DH Forum 'dan alınmıştır :)
deniyim bakayım bi

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
kardeşim kendini çok mu zeki sanıyon anlamıyon mu ?

SD KART ŞİFRELENMİYOR #DOSYALAR ŞİFRELENDİ#
Ne değişik adamlarsınız ya 😂😂
Tamam ne halin varsa gör. Biz sanki farklı bir şey dedik. Zorla yardım etmeye çalışıyoruz adamlara.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Metehan Beyaz
Instagram
MetehanByz
Dostum üzgünüm ama bunun çözümü olmadığını hatırlıyorum. Eskiden Sony'nin telefonunu kullanan bazı kişiler bunun ceremesini çekmiştir. Kullanmak için biçimlendirebilirsin.

HyAksi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yunus usta
arkadaşlar sd kartı zaten aktif olarak kullanabiliyorum. benim demek istediğim dosyalarım bir şifreleme formatıyla şifrelendi bu dosyaların şifresini çözmek gerek nasıl olucak die soruyorum

telefoncuya gittim bilgisayarcıya yonlendirdi
bilgisyarcıya gittim telefoncuya yönlendirdi

yani çözümü burdada bulmam zor neyse iyi forumlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Metehan Beyaz
Instagram
MetehanByz
arkadaşlar sd kartı zaten aktif olarak kullanabiliyorum. benim demek istediğim dosyalarım bir şifreleme formatıyla şifrelendi bu dosyaların şifresini çözmek gerek nasıl olucak die soruyorum

telefoncuya gittim bilgisayarcıya yonlendirdi
bilgisyarcıya gittim telefoncuya yönlendirdi

yani çözümü burdada bulmam zor neyse iyi forumlar
Çözüm bulamama ihtimaliniz daha çok diyebilirim. Zamanında ben de yaşamıştım fakat çözememiştim. Umarım çözüm bulursunuz, gerçekten kötü bir durum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,847
Üyeler
138,420
Son üye
sinan681
Top Bottom