Neler Yeni

Sea of Thieves'e resmi Türkçe dil desteği geldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömer DURMAZ
SEN ŞİMDİ BU SS LERİ BURAYA PAYLAŞTIN YA RESMİ OLMAYAN BİR ŞEKİLDE HANİ :) DOSYA DEĞİŞTİRMEK OYUN İÇERİSİNDE SENİN BAŞINA NELER GETİRECEK GÖRECEĞİZ İLERLEYEN GÜNLERDE. ÖPTÜM SENİ CANIM

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
SEN ŞİMDİ BU SS LERİ BURAYA PAYLAŞTIN YA RESMİ OLMAYAN BİR ŞEKİLDE HANİ :) DOSYA DEĞİŞTİRMEK OYUN İÇERİSİNDE SENİN BAŞINA NELER GETİRECEK GÖRECEĞİZ İLERLEYEN GÜNLERDE. ÖPTÜM SENİ CANIM
Yazık :D KJASDHGIJSDFNAGHIOUFASDNHGIUODASBNIUADSBNFGH

Shimaida

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
galip
Hiçbir şey olmaz canım. Öptüm seni muck muck.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ali Türker
Güncelleme: RESMİ OLARAK STEAM'E GELMİŞ BULUNMAKTA.
Alıntıyı görüntüle

Sea of Thieves'e resmi Türkçe dil desteği geldi. Dil şuanda erişilebilir durumda değil. Muhtemelen yeni sezon güncellemesiyle beraber aktif edecekler. Fakat ufak bir config dosyası düzenlenmesiyle aktif edilebiliyor.

1-) Windows arama kısmına "%localappdata%" yazın.

2-) Steam:
AppData\Local\Athena\Saved\Config\WindowsClient\GameUserSettings.ini dosyasını açın.

2-) Xbox Gamepass veya Microsoft Store: AppData\Local\Packages\Microsoft.SeaofThieves_8wekyb3d8bbwe\LocalState\Athena\Saved\Config\UWP64\GameUserSettings.ini dosyasını açın

3-) En alt satıra inin.

4-) [/Game/Blueprints/Core/BP_ApplicationSettings.BP_ApplicationSettings_C]
Gamelanguage = 14.

Kodunu yapıştırıp kaydedin. Oyuna girdiğinizde Türkçe olacak. Config dosyası düzenlemesi olduğu için herhangi bir ban yeme şansınız olduğunu düşünmüyorum çünkü grafik ayarlarını vs. de bu şekilde yapıyoruz fakat yine de ban yeme ihtimaliniz olduğunu farz ederek yapın.

(Yazı alıntıdır, herkes faydalansın diye paylaştım.)
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Ücretli mi satılıyor?

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Crack oynamadığımız için getirmiş olmalılar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,764
Üyeler
138,405
Son üye
novaesthetical
Top Bottom