Neler Yeni

seagate barracuda 2tb harddisk alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,908
İsim
Emir Yusuf
4.0 destekli bir anakartın varsa indirimlerde 1tb-2tb m2 ssd kovalayabilirsin. Neredeyse aynı fiyatlar.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Seagate iyidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,908
İsim
Emir Yusuf
hocam m2 var zaten o yüzden boşta m2 slotum yok.
Hocam m2'ler ile kıyaslandığında bu harddiskler artık çok pahalı kaçmaya başladı. Yani alabilirsiniz elbette ancak o fiyata alınabilir ikame ürünler daha cazip. Anakartınız nedir? Yani m2'niz varsa belki bunu satıp yerine yeni, kapasitesi yüksek ve hızlı bir m2 ile değişmeniz daha yararınıza olacaktır. Harddiskin hızlarından 50-100 kat daha hızlı bir depolama birimi daha iyi olacaktır.

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Mehmed emin Tosun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam m2'ler ile kıyaslandığında bu harddiskler artık çok pahalı kaçmaya başladı. Yani alabilirsiniz elbette ancak o fiyata alınabilir ikame ürünler daha cazip. Anakartınız nedir? Yani m2'niz varsa belki bunu satıp yerine yeni, kapasitesi yüksek ve hızlı bir m2 ile değişmeniz daha yararınıza olacaktır. Harddiskin hızlarından 50-100 kat daha hızlı bir depolama birimi daha iyi olacaktır.
hocam anakartım a320m k ssd alacağım onun yanında hdd alacağım yani daha belli değil ben fazla depolama istiyorum. Şuan sata ssd kullnanıyorum hızından o kadar şikayetçi değilim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,908
İsim
Emir Yusuf
hocam anakartım a320m k ssd alacağım onun yanında hdd alacağım yani daha belli değil ben fazla depolama istiyorum. Şuan sata ssd kullnanıyorum hızından o kadar şikayetçi değilim.
Alınabilir o halde, iyi bir HDD'dir. F/P

Ben de 1tb'lik modelini kullanıyorum, sıkıntısını görmedim.

Top Bottom