Neler Yeni

şebeke çekmeyen evde internet problemi olur mu?

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir
Merhaba, yeni taşındık evin altyapısı 1gbit fiber. ben 100mbps aldım. yarın ziyaret edeceğiz dediler. merak ettiğim, ev bodrum kat olduğundan şebeke çekmiyor. anca balkonda Vodafone 2-3-4 gidip geliyor. Wifi de problem olur mu? çekme çekmeme gibi? Kablolardan aldığından böyle bir problem olmaz diye düşünüyorum.

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,833
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Hocam kuzenimin evinde 2-3 odada hiç çekmiyor direk biri arayınca ulaşılamıyor diyor ama o odalarda wifi çekiyor.

man a man

80+ Bronze
Modeme kadar kabloyla geliyor modemde kablosuz internete dönüşüyor. İkisi farklı teknolojiler birbirleriyle alakaları yok

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Merhaba, yeni taşındık evin altyapısı 1gbit fiber. ben 100mbps aldım. yarın ziyaret edeceğiz dediler. merak ettiğim, ev bodrum kat olduğundan şebeke çekmiyor. anca balkonda Vodafone 2-3-4 gidip geliyor. Wifi de problem olur mu? çekme çekmeme gibi? Kablolardan aldığından böyle bir problem olmaz diye düşünüyorum.
İnternet evine gelebilmesi için kablosuz bir bağlantı kullanmıyorlar. Santralden taaa sizin eve kadar kablo çekiyorlar ve bu kabloyu sizin modeme takıp çalıştırıyorlar. Şebeke çekil çekmemesi önemli deyil.

Top Bottom