Neler Yeni

Seçim yapmam gerek, sizce hangisini almalıyım?

2070 Super sistem mi / elektrikli bisiklet + playstation 4 mü?

• 2070 Superli sistem

Oylar: 11 73.3%
  • Bisiklet/Motor + Playstation 4

Oylar: 4 26.7%
  • Diğer

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    15

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Batu
Bütçe
9500
Antalya'da yaşıyorum sizce elektirikli bisiklet + playstation 4 mü alayım yoksa 2070 superli güzel bir sistem mi?
Yollar düz hiç yokuş yok antalya'da ama otobüsle 1 saatlik yol gidiyorum işe giderken okula giderkende 15 dk'lık otobüs yolculuğu yapıyordum gerçi artık okul açılır mı bilmem üni 3. sınıfım :cautious:
Tek tedirgin olduğum nokta biraz dalgın olmam ocakta direksiyon kursunada gideceğim kısacası gitmem gereken yerlere otobüsle gidiyorum genelde

Bilgisayarın artısıda ileride yazılıma veya yayıncılıktır youtube içeriğidir gibi şeylere merakım var oyun oynamayıda seviyorum ama playstation alırsam bilgisayar oyunlarına youtube ve yayına elveda derim.
Şu an ki bilgisayarım 1080p video izletecek seviyede sadece, yükseltilebilecek bir sistemde değil. Oynayabileceğim pek oyunda yok eski bir sistem baya.

Düşünceleriniz neler 27 kasım yaklaşıyor malum bir karar vermem lazım önerilerinize ihtiyacım var :)
Bu iki seçenek dışında önerilerinize açığım

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Antalya'da yaşıyorum sizce elektirikli bisiklet + playstation 4 mü alayım yoksa 2070 superli güzel bir sistem mi?
Yollar düz hiç yokuş yok antalya'da ama otobüsle 1 saatlik yol gidiyorum işe giderken okula giderkende 15 dk'lık otobüs yolculuğu yapıyordum gerçi artık okul açılır mı bilmem üni 3. sınıfım :cautious:
Tek tedirgin olduğum nokta biraz dalgın olmam ocakta direksiyon kursunada gideceğim kısacası gitmem gereken yerlere otobüsle gidiyorum genelde

Bilgisayarın artısıda ileride yazılıma veya yayıncılıktır youtube içeriğidir gibi şeylere merakım var oyun oynamayıda seviyorum ama playstation alırsam bilgisayar oyunlarına youtube ve yayına elveda derim.
Şu an ki bilgisayarım 1080p video izletecek seviyede sadece, yükseltilebilecek bir sistemde değil. Oynayabileceğim pek oyunda yok eski bir sistem baya.

Düşünceleriniz neler 27 kasım yaklaşıyor malum bir karar vermem lazım önerilerinize ihtiyacım var :)
Bu iki seçenek dışında önerilerinize açığım
7500 TL güzel bir PC topla yanına VOLTA VSM al.

MEHMETly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Şıldır
Ben ben rtx 2070 sistem tercih ederdim gideceğin yere yine otobüsle gidebilirsin bence ama PlayStation konusunda bilmem zevk meselesi fakat yayın açmaya youtba falan niyetin varsa da PC al ben olsam PC alirdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben ben rtx 2070 sistem tercih ederdim gideceğin yere yine otobüsle gidebilirsin bence ama PlayStation konusunda bilmem zevk meselesi fakat yayın açmaya youtba falan niyetin varsa da PC al ben olsam PC alirdim
Pardon soruyu yanlış okumuşum playstation+bisiklet miş valla bilemiyorum bence playstation 5 ise alınabilir falakt ps 4 alınma taraftarı değilim istersen elektrikli scooter+gtx 1660 superli bir sistem alabilirsin.Bence çok iyi bir fikir

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Batu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benimde içimde hep bi pc isteği var zaten ama bi yandan iş okul derken pc ye oturacağım saatler kısıtlı olduğu için tedirgin oldum. Playstation hiç oynamadım ama oyun oyundur diye düşündüm sadece

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,457
Üyeler
138,357
Son üye
wiken22
Top Bottom