Neler Yeni

Şehir Dışında Üni Okumak Zor Mu?

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,427
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
arkadaşlar 1m sıralama yaptım orduda iktisat düşünüyorum ama doğma büyüme istanbulluyum ünyede çok ufak bi ilçe çok zorlanır mıyım alışma vs aileden uzakta deneyimleyen arkadaşlar varmı kafam çok karışık mezuna kalmalı mıyım

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
arkadaşlar 1m sıralama yaptım orduda iktisat düşünüyorum ama doğma büyüme istanbulluyum ünyede çok ufak bi ilçe çok zorlanır mıyım alışma vs aileden uzakta deneyimleyen arkadaşlar varmı kafam çok karışık mezuna kalmalı mıyım
büyükten küçüğe çok bilgim yok.
Ama tabi zor kendi kendini idare etmelisin .
Mesela çamaşır yıkamak zorundasın , düzenli temizliğine dikkat etmek zorundasın , düzenli olmalısın , odadaki diğer arkadaşlar ile anlaşman ve sınırlarınızı belirlemeniz derken çok fazla sorumluluk almanız gerekmektedir ama tavsiyem o sıralama ile OKUMAYIN

demirdemirci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
demir
istanbuldan nereye gidersen git zorlanırsın. otur bir yıl ders çalış.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,427
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
istanbuldan nereye gidersen git zorlanırsın. otur bir yıl ders çalış.
ailem çok anlayışlı değil maalsef onu bile pek anlayışla karşılamıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

bişey diyip ikna etmem lazım bu konuda

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İsmail Çetinkaya
Kral eğer ailen çok baskıcı değilse sana çok karışmıyorlarsa sana tavsiyem ailenin yanında oku. Ben şehir dışında okuyorum küçüklüğümden beri ailemle kaldıgım için zor geliyor okulu değiştirip ailem yanında okumayı düşünüyorum. Sana tavsiyem ailenin yanında oku.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,427
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
büyükten küçüğe çok bilgim yok.
Ama tabi zor kendi kendini idare etmelisin .
Mesela çamaşır yıkamak zorundasın , düzenli temizliğine dikkat etmek zorundasın , düzenli olmalısın , odadaki diğer arkadaşlar ile anlaşman ve sınırlarınızı belirlemeniz derken çok fazla sorumluluk almanız gerekmektedir ama tavsiyem o sıralama ile OKUMAYIN
Bunlar benim icin fazla zor asla bu kadar sorumlulugu kaldiramam oda arkadasim vs olmayacak zaten unyeliyim dedemin evin vardi sadece findik zamani gelir ama evde ne dogalgaz ne internet altyapisi vs hicbirsey yok

Kral eğer ailen çok baskıcı değilse sana çok karışmıyorlarsa sana tavsiyem ailenin yanında oku. Ben şehir dışında okuyorum küçüklüğümden beri ailemle kaldıgım için zor geliyor okulu değiştirip ailem yanında okumayı düşünüyorum. Sana tavsiyem ailenin yanında oku.
Baskicilar ama katlanilabilir duzeyde sehir disi cok zor geliyor mezun kafasida cok iyi degil birak ailemi kendime bile mahcubum keske calissaydim diye

Bunlar benim icin fazla zor asla bu kadar sorumlulugu kaldiramam oda arkadasim vs olmayacak zaten unyeliyim dedemin evin vardi sadece findik zamani gelir ama evde ne dogalgaz ne internet altyapisi vs hicbirsey yok

Baskicilar ama katlanilabilir duzeyde sehir disi cok zor geliyor mezun kafasida cok iyi degil birak ailemi kendime bile mahcubum keske calissaydim diye
Bu arada belirttim ama internet vs en son derdim oluyor cunku evde camasir makinesi bulasik makinesi yok dogalgaz olmadigi gibi isinacak herhangi birseyde yok cunku ev kislari kullanilmiyor ayrica unyede toplu tasimada yok ve benim ne ehliyetim ne aracim var

Son düzenleme:
Top Bottom