Neler Yeni

Şehirler hakkında bilgi

Ardayrgnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Yorgancı
bu yıl yksye girdim ve 550 bin sözel sıralaması yaptım küçüklükten beri hayalim olan öğretmenlik okumak istiyorum türk dili ve edebiyatında bartın kayseri kastamonu düzce gibi şehirler geliyor bu şehirlerin sosyal hayatı hakkında endişelerim var burda bulunan arkadaşlar şehirlerin sosyal hayatları hakkında bilgi verebilir mi 4 yılımı hapis hayatı gibi geçirmek istemiyorum

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Taha Tuncay Arpacı
bu yıl yksye girdim ve 550 bin sözel sıralaması yaptım küçüklükten beri hayalim olan öğretmenlik okumak istiyorum türk dili ve edebiyatında bartın kayseri kastamonu düzce gibi şehirler geliyor bu şehirlerin sosyal hayatı hakkında endişelerim var burda bulunan arkadaşlar şehirlerin sosyal hayatları hakkında bilgi verebilir mi 4 yılımı hapis hayatı gibi geçirmek istemiyorum
Sıralaman çok kötü. Mezuna bırak veya işe gir çalış daha iyi.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,366
İsim
ismail
Öğretmenlik bölümlerini oku. ....Dili ve edebiyatı şeklindeki bölümlerin türkiyede herhangi bir garantisi yok. 4 yıl okur bir anda sanayide bulursunuz kendinizi.

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,109
İsim
mehmet demirel
duzcede çarsiharici cok bişey yok kalan yerler koy sosyalleşirsin fakat bilecik uni geldiyse seçme bilevikte yaşiyorum ve hiç sosyal alan yok eskişehir bursa gibi yerler olabilir

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Taha Tuncay Arpacı
duzcede çarsiharici cok bişey yok kalan yerler koy sosyalleşirsin fakat bilecik uni geldiyse seçme bilevikte yaşiyorum ve hiç sosyal alan yok eskişehir bursa gibi yerler olabilir
O sıralamaya gelmez büyük şehirler. Sözel 550k diyor zaten neredeyse o kadar kişi giriyor. Mezuna atıp sözel çalışsa garanti 50k hadi en kötü 100k ya bile girer. Sözel çalışmakta ne var ezber ve zeka lazım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,896
Üyeler
150,003
Son üye
Aykut/
Top Bottom