Neler Yeni

Yardım Selamlar daha sakin gta5 online saçmalığı ve loadlar hakkında

yrdmpls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mameti başçık
Arkadaşlar oyun epicten beleşe aldım hocamlar şimdi bir kaç problem var size sıra sıra bahsedeyim ilk olarak
1.Epicten başlattığımda bazen başlatmıyor ne çalışıyor ne başka bir şey sonra yönetici olarak başlıtıyorum bilgisayarı aç kapa yok kendi kafası ne zaman eserse o zaman genelde bu işlem olmadığında rockstar diyorki epic ile iletişim çok uzun sürdüğünden dolayı devam edilmedi ekran görüntüsünü buraya atarım. bu birinci problem.
2.Olay oyuna girdiğimde online penceresini seçtiğimde oyunun adeta bugda kalması gibi 30 40 dakika giriş ekrarnında bekliyorum sonra alt f4 çekiyorum bakıyorum sağ altta görev imleç cubugunda rokstra launcher hala çalışıyor ne alaka diye bakıyorum gta5 still runing diyor la kapattık ya neyse oradan exit diyorum anca öyle kapanıyor.
3.Online uzun uğraşlar sonrasında girdiğimde belli heist yada daha basic 3x comminty yarışlarına girdiğimizde bir oyun mapine kuşbakışı bakıyoruz ya heh o bakışmalar asla bitmiyor son bulmuyor sonra yine alt f4 yine 2. sorundaki olay yine tekrarlıyor.
4.Rockstar ile görüştüm dnl adreslerini değiştir düzeliyor dediler eski bir arıza imiş rockstarın kendi altyapısal serverlara buradan giriş daha kolay gibi bir açıklama yaptılar bana denedim dnl değiştirdim 8.8.8.8 8.8.4.4 8.8.8.8-4.6.4.7 denedim ilk girdi teşekkür ettim kapattım sonra bir afk kaldım atmış yine giriyorum yine gökyüzündeyim yada girişte takılıyorum kafayı yememek elde değil yani hocamlar sıtkım sıyrıldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar oyun epicten beleşe aldım hocamlar şimdi bir kaç problem var size sıra sıra bahsedeyim ilk olarak
1.Epicten başlattığımda bazen başlatmıyor ne çalışıyor ne başka bir şey sonra yönetici olarak başlıtıyorum bilgisayarı aç kapa yok kendi kafası ne zaman eserse o zaman genelde bu işlem olmadığında rockstar diyorki epic ile iletişim çok uzun sürdüğünden dolayı devam edilmedi ekran görüntüsünü buraya atarım. bu birinci problem.
2.Olay oyuna girdiğimde online penceresini seçtiğimde oyunun adeta bugda kalması gibi 30 40 dakika giriş ekrarnında bekliyorum sonra alt f4 çekiyorum bakıyorum sağ altta görev imleç cubugunda rokstra launcher hala çalışıyor ne alaka diye bakıyorum gta5 still runing diyor la kapattık ya neyse oradan exit diyorum anca öyle kapanıyor.
3.Online uzun uğraşlar sonrasında girdiğimde belli heist yada daha basic 3x comminty yarışlarına girdiğimizde bir oyun mapine kuşbakışı bakıyoruz ya heh o bakışmalar asla bitmiyor son bulmuyor sonra yine alt f4 yine 2. sorundaki olay yine tekrarlıyor.
4.Rockstar ile görüştüm dnl adreslerini değiştir düzeliyor dediler eski bir arıza imiş rockstarın kendi altyapısal serverlara buradan giriş daha kolay gibi bir açıklama yaptılar bana denedim dnl değiştirdim 8.8.8.8 8.8.4.4 8.8.8.8-4.6.4.7 denedim ilk girdi teşekkür ettim kapattım sonra bir afk kaldım atmış yine giriyorum yine gökyüzündeyim yada girişte takılıyorum kafayı yememek elde değil yani hocamlar sıtkım sıyrıld
ekstra olarak epicgames ile de görüştüm bugün oyunu başlatmadan dosyaları onayla dediler ve evet öyle işe yarıyor ihtimali daha yüksek örnek vermek gerekirse 4 girişimden 2 sinde sokuyor her dosya doğrulama aşağı yukarı 20 dakika sürüyor yine işkence yani epic diyor rockstar rockstar diyor epic yalama oldum arada

Top Bottom