Neler Yeni

Ses kalitesi yüksek kulaklık önerisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Türkcan Acar
Bütçe
10000
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Normalde 10k bütçeye sahibim fakat ne kadar az harcarsam o kadar iyi olur. Öncelikle kullanıpta memnun kaldığım kulaklıklar şunlardır; Logitech g633, corsair void elite wireless. kullanıpta beğenmediğim kulaklık ise razer blackshark v2'dir. Geçen hafta başı steel series arctis pro wireless aldım fakat ben hayatımda bu kadar kötü bir ses ile daha karşılaşmadım. Ürünü kötülemiyorum bana çıkan arızalıydı muhtemelen çünkü vatan aracılığı ile steel series e geri yolladım. Yapılan testler sonucu firma iademi kabul etti. Bu sebeple bir daha yaşarım korkusuyla bu modele yönelmek olası arıza durumunda yine aynı iade işlemleriyle uğraşmak istemiyorum. Asıl gönlüm logitech G633 ü beğendiğim gibi 935 almak fakat Logitech'in bu serisini kullananlar bilir zamanla temassızlık ve gel gitler çok oluyor. Kafamda birkaç model var.

Corsiar HS80 RGB wireless (çok övüldü)
Corsair Void elite rgb wireless
Logitech g935
Ve son olarak en az ılımlı gözle baktığım Logitech G pro X.

Steel series'i büyük hevesle alıp bu hayal kırıklığıyla karşılaşınca her ne kadar hala almak istesem de aynı sorundan muzdarip olma endişesiyle yaklaşamıyorum ve gerçekten çok pahalı.
En çok G935 almak istiyorum uzun süre kullanıp memnun olan, olmayan olası sorunlarından beni bilgilendirirse sevinirim. Diğer modeller için ne diyorsunuz?
Ek olarak hayvan gibi oyun oynarım. Fps oynarım. Ama hayvan gibi müzik dinler film izlerim kesinlikle kulaklık fps odaklı olmamalı.
En önem verdiğim şey ses kalitesidir ardından yüksek ses. Ses kalitesi yüksek her türde yeterli verimi ve zevki alabilmeliyim. tabii ki mikrofonda önemli fakat muhteşem olmasada, işimi görecek türde olsa da olur Eğer görüş ve fikirlerinizde çelişkiye düşersem son çare şuanda kullandığım kulaklık olan corsair void elite wireless'tan bir tane daha alacağım. Şimdiden ilgi, alaka, düşünce ve bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim.
Not: Kulaklık kesinlikle kablosuz olmalı.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,780
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Merhaba arkadaşlar. normalde 10k bütçeye sahibim fdakat ne kadar az harcarsam o kadar iyi olur. Öncelikle kullanıpta memnun kaldığım kulaklıklar şunlardır; Logitech g633, corsair void elite wireless. kullanıpta beğenmediğim kulaklık ise razer blackshark v2'dir. Geçen hafta başı steel series arctis pro wireless aldım fakat ben hayatımda bu kadar kötü bir ses ile daha karşlılaşmadım. Ürünü kötülemiyorum bana çıkan arızalıydı muhtemelen çünkü vatan aracılığı ile steel series e geri yolladım. Yapılan testler sonucu firma iademi kabul etti. Bu sebeple bir daha yaşarım korkusuyla bu modele yönelmek olası arıza durumunda yine aynı iade işlemleriyle uğraşmak istemiyorum. Asıl gönlüm logitech G633 ü beğendiğim gibi 935 almak fakat Logitech'in bu serisini kullananlar bilir zamanla temassızlık ve gel gitler çok oluyor. Kafamda birkaç model var.

Corsiar HS80 RGB wireless
Corsair Void elite rgb wireless
Logitech g935
Ve son olarak en az ılımlı gözle baktığım Logitech G pro X.

Steel series'i büyük hevesle alıp bu hayal kırıklığıyla karşılaşınca her ne kadar hala almak istesemde aynı sorundan muzdarip olma endişesiyle yaklaşamıyorum ve gerçekten çok pahalı.
En çok G935 almak istiyorum uzun süre kullanıpta memnun olan olmayan olası sorunlardan beni bilgilendirirse sevinirim. Diğer modeller için ne diyorsunuz?
Son olarak hayvan gibi oyun oynarım. Fps oynarım. Ama hayvan gibi müzik dinler film izlerim kesinlikle kulaklık fps odaklı olmamalı. Ses kalitesi yüksek her türde yeterli verimi ve zevki alabilmeliyim. Eğer görüş ve fikirlerinizde çelişkiye düşersem son çare şuanda kullandığım kulaklık olan corsair void elite wireless'tan bir tane daha alacağım. Şimdiden ilgi, alaka, düşünce ve bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim.
Not: Kulaklık kesinlikle kablosuz olmalı.
Valla bence wireless olmasada profesyonel kulaklık+ ses kartı al mikrofon olmuyor ama manyak sese sahip oluyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Türkcan Acar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

332merek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
kerem kılıç
Önerebileceğin bütçemin dışına çıkmayan ürün var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim fakat Rampage ilgimi çekmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Türkcan Acar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürünü biliyorum deneyimleme fırsatım olmuştu birkaç gün kadar. oyunlar için şahane bir ürün olsa da müzik tarafında aynı hazzı alamadım. Ve ek olarak kablosuz kulaklık arıyorum. Yinede teşekkür ederim önerin için.

332merek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
kerem kılıç
Ürünü biliyorum deneyimleme fırsatım olmuştu birkaç gün kadar. oyunlar için şahane bir ürün olsa da müzik tarafında aynı hazzı alamadım. Ve ek olarak kablosuz kulaklık arıyorum. Yinede teşekkür ederim önerin için.
Zaten kablosuz 🙁

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
964,419
Üyeler
152,243
Son üye