Neler Yeni

Sessiz klavye aldım sizce nasıl?

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert

Aranızda Logitech MK470 klavyesini kullanan var mı? Sessizlik konusunda nasıl tanımlarsınız? Tuş hissiyatı ve tepkimesi çeşitli videolarda iyi denilmiş ama kullanıcı deneyimi olan varsa duymak isterim.
Daha önce klavye önerileri için konu açmıştım ve önerilerden Razer Ornata Chroma klavyesini beğenmiştim (nispeten sessiz diyebilirim). Yine de geceleri çok sık klavye kullandığım için sesli olabileceğini düşündüm.

Mevcut klavyemin (7 senelik klavye) tuşları basmamaya başlamıştı ve yeni alacağım klavye için indirim beklerken MK470 indirime girince hiç beklemeden satın aldım. Fiyattan ötürü oyuncu klavyesi almadım diye üzülecek biri değilim, benim becerilerim genellikle fare hassasiyeti gerektiriyor oyunlarda yani bu açıdan da sıkıntı yok.

Batuhan Akbaş

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,671
İsim
Scarlotte
Ofis ortamı için gayet iyi bir klavye.Ultra sessizlik için alınır ama oyun için önermem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,768
İsim
.

Aranızda Logitech MK470 klavyesini kullanan var mı? Sessizlik konusunda nasıl tanımlarsınız? Tuş hissiyatı ve tepkimesi çeşitli videolarda iyi denilmiş ama kullanıcı deneyimi olan varsa duymak isterim.
Daha önce klavye önerileri için konu açmıştım ve önerilerden Razer Ornata Chroma klavyesini beğenmiştim (nispeten sessiz diyebilirim). Yine de geceleri çok sık klavye kullandığım için sesli olabileceğini düşündüm.

Mevcut klavyemin (7 senelik klavye) tuşları basmamaya başlamıştı ve yeni alacağım klavye için indirim beklerken MK470 indirime girince hiç beklemeden satın aldım. Fiyattan ötürü oyuncu klavyesi almadım diye üzülecek biri değilim, benim becerilerim genellikle fare hassasiyeti gerektiriyor oyunlarda yani bu açıdan da sıkıntı yok.
Eğer laptopta filan oyun oynamıyorsan alınmaz ama ofis için veya normal kullanım için gayet güzel ve şık bir klavye şimdiden hayırlı olsun

Excator23cm

80+ Gold
öncelikle bu klavyeyi neden alıyorsunuz ofis ortamı için mi yoksa oyun için mi

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
Hocam oyun oynuyor gibisiniz o klavyeyi neden aldınız ki?

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öncelikle bu klavyeyi neden alıyorsunuz ofis ortamı için mi yoksa oyun için mi

Yazı işlerim oluyor ve geceye de sarkabiliyor bazen. Bu açıdan geceleri evdekileri rahatsız etmek istemiyorum.
Hem oyun hem ofis gibi düşünebilirsin. Oyunlarda ben klavyeden yana hiç sıkıntı çekmiyorum, benim için sorun yaratacak bir durum değil. Rekabetçi ve silahlı oyunlarda genelde ilk sıralarda olurum, fare ilgilendiriyor beni bu açıdan ve fare olarak G502 Lightspeed var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,182
Üyeler
147,845
Son üye
barsay
Top Bottom