Neler Yeni

SESSİZ KLAVYE ÖNERİSİ

utkusuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
utku suna
Arkadaşlar 300TL ve altında sessiz klavyeye ihtiyacım var. Oyun ve yazı yazmak için kullanıyorum şu an kullandığım klavye A4Tech in 2005 yılından kalma eski tip beyaz bir klavyesi ve geceleri çok ses yapıyor yan odadakileri uyutmuyor. Mekanik olmasının pek bir önemi yok sadece dandik olmasın ve oyun oynayabileyim yeterli. (LoL, CS:GO vb.)

oguzglr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
oğuzhan güler
Arkadaşlar 300TL ve altında sessiz klavyeye ihtiyacım var. Oyun ve yazı yazmak için kullanıyorum şu an kullandığım klavye A4Tech in 2005 yılından kalma eski tip beyaz bir klavyesi ve geceleri çok ses yapıyor yan odadakileri uyutmuyor. Mekanik olmasının pek bir önemi yok sadece dandik olmasın ve oyun oynayabileyim yeterli. (LoL, CS:GO vb.)
https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-asus-tuf-gaming-k1-kablolu-oyuncu-si-fiyati,859356834.html

Asus'un geri ödeme kampanyası ile 325 TL'ye denk geliyor. Sipariş verdim fakat henüz daha yola çıkmadı Youtube'dan izlediğim videolarada sessiz bir klavye gibi geldi.İncelemeni tavsiye ederim.

oguzglr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
oğuzhan güler
sessiz arıyorsunuz sizde benım gibi bunu kaçırmayın hocam kem kaliteli hem sessiz enfes bir şey
Mesaj otomatik birleştirildi:

Katılıyorum hocam elimde arkadaşta g213 vardı ondan daha sessiz. Corsair k55 düşünüyordum ama fiyatı daha uygun geldi ilerleyen zamanlarda kol dayamasına mıknatıs takıp o şekilde kullancam daha minimal oluyor. Birde Siz geri ödemeye katıldınız mı?

Top Bottom