Neler Yeni

SETAM DA OYUNU HEDİYE EDEMİYORUM HATA VERIYOR

Doganpge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Doğan Pöge
Selamlar, arkadaşıma csgo prime hediye edicem 249 TL fiyatı steam cüzdanımda ise 252 TL var hediye ederken böyle bir uyarı veriyor.
Uyarı: Türkiye ülkesinden yapılan alışverişler, yalnızca Türkiye üzerinden kütüphaneye eklenebilir.
Devam et diyorum satın al tuşuna basincada hata veriyor.
HATA: Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı.
Lütfen birkaç dakika bekledikten sonra tekrar deneyin.
Hatayı görmeye devam ediyorsanız lütfen Steam Destek ile irtibata geçin.

ikimizde türkiyede yaşıyoruz ve steam hesaplarımız turkey olarak seçili.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
Mertol
E desteğe yaz sorun neyse çözerler

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Burak
steam destek yazar mısınız?

ahmetbirs

80+ Bronze
Selamlar, arkadaşıma csgo prime hediye edicem 249 TL fiyatı steam cüzdanımda ise 252 TL var hediye ederken böyle bir uyarı veriyor.
Uyarı: Türkiye ülkesinden yapılan alışverişler, yalnızca Türkiye üzerinden kütüphaneye eklenebilir.
Devam et diyorum satın al tuşuna basincada hata veriyor.
HATA: Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı.
Lütfen birkaç dakika bekledikten sonra tekrar deneyin.
Hatayı görmeye devam ediyorsanız lütfen Steam Destek ile irtibata geçin.

ikimizde türkiyede yaşıyoruz ve steam hesaplarımız turkey olarak seçili.
uzun bir süredir var o hata bende alıyorum cok onemsemedim hep aynı hesaptan aynı hesaba tek yonlü hediye attıysan sık sık ondan kaynaklı olabilir benim yaklasık 1 aydır aynı hatayı alıyorum anlık bir durum değil hesaba özel destege yaz sonucu yazarsan bilgilendirirsen makbule gecer

Doganpge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Doğan Pöge
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok ilk defa atıyorum bu arkadaşıma.
Müthiş tavsiyeler için sagolun desteğe yazdım zaten sorunu bilen var mı diye yazdım

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
eren tunçay
Arkadaşlar sorunu bende yaşadım 2 farklı steam hesabım var birinde ana hesabım diğeri CounterStrike oynadığım hesap CS'den düşürdüğüm kasa vs ücretleri ile diğer ana hesabıma oyun alıyorum . İlk hediye alacağım zamanda da hata alıyordum Steam Destek talebi oluşturdum hediye kısıtlması vardı kalktı daha sonra sorun yaşamadım. Geçtiğimiz günlerde tekrar aynı sorunla karşılaştım toplamda 4-5 defa hediye göndermişimdir kendi hesabım ve arkadaşlarım dahil olmak üzere.

Steam Destek'ten aldığım yanıt şu şekildeydi ;
Bu hesapta Steam hesaplarının ticari amaçla kullanılması durumuyla eşleşen hediye gönderme aktivitesi saptadık.

Bu durumdan dolayı hesabınız artık Cüzdan bakiyesi kullanarak hediye satın alamaz. Ancak diğer ödeme yöntemlerini kullanarak hediye almaya devam edebilir ve Cüzdan bakiyenizi kendi hesabınız için satın alımlar yapmak üzere kullanabilirsiniz.

Steam hesabınızın ticari amaçla kullanılması Steam Abonelik Sözleşmesi'ni ihlal eder ve hesabın kilitlenmesine yol açabilir.

bu şekilde geri dönüş aldım.

Top Bottom