Neler Yeni

Şevki Karabekiroğlu Siyasette Kurt Kapanı Okunur mu ?

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Semih
Arkadaşlar bu kitap okunurmu ? Yani şöyle söylemek istiyorum,önceden olan olayları yanlış,veya değiştirerek yazma gibi bir yanlış yapılmışmı kitapta ? Okuyan varsa bu sorumu cevaplarsa çok sevinirim.
Adamın siyasi görüşünü az çok Twitterdan anladım.
Not: Geçmişte yaşanan olaylar hakkında bilgi sahibi olmak istediğim için okuyacağım kitabı.Yanlış bilgi vermesini kesinlikle istemem.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Siyasette doğru veya yanlış bilgi yok ki (adamdan bağımsız söylüyorum) söylediği her şeyin subjektif olduğuna emin olabilirsin. Kimse siyasette objektif kalamaz.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Semih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Siyasette doğru veya yanlış bilgi yok ki (adamdan bağımsız söylüyorum) söylediği her şeyin subjektif olduğuna emin olabilirsin. Kimse siyasette objektif kalamaz.
Bilemedim hocam yani olabilir diye düşünüp yazdım.Doğru bilmem gereken bir olayı bana yanlış aktarırsa okumam çünkü.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Bilemedim hocam yani olabilir diye düşünüp yazdım.Doğru bilmem gereken bir olayı bana yanlış aktarırsa okumam çünkü.
Adamı tanımıyorum ama benim fikrim açık. Ortada doğru yanlış yok, herkesin kendi bakış açısından bakışı var. O yüzden okuyabilirsin, kitaptaki her bilgiyi doğru kabul etmeyerek sorgulayarak okursun.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Semih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adamı tanımıyorum ama benim fikrim açık. Ortada doğru yanlış yok, herkesin kendi bakış açısından bakışı var. O yüzden okuyabilirsin, kitaptaki her bilgiyi doğru kabul etmeyerek sorgulayarak okursun.
Haklısınız ancak yazar malum partiyi savunuyor ve destekliyor.Düşünceleri tarafsız olmayabilir gibime geliyor.Her neyse okuduktan sonra ayrıyeten bir kaynaktan doğrularım yazdığı şeyleri.

Top Bottom