Neler Yeni

SİNERJİ HATALI ÜRÜN MÜ GÖNDERİYOR?

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Yağız
Merhabalar si----nerjiden bir sistem alicaktim ama internetteki yorumları falan okudum hatali ürünlerde iade sıkıntısı olduğunu gördüm hatalı ürünlerde suç sizde gibi muammele oluyormuş ürün gerçekten indirimli kararsız kaldım alıp almamak konusunda video kaydina alip kasayi falan bu şekilde acsam iade kabul ederler mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Yağız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
birsey olmaz al sikinti yapacaginida dusunmuyorum acikcasi
bende öyle düşünüyorum bu tarz durumlardan anlayan amcama danıştım ve internette ekşi sözlükte falan yüzlerce sorun olduğundan bahsetti hatalı ürünlerde

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
641
İsim
Sercan SAYİT
Yakın zamanda arkadaşım için 55000 TL civarında bir sistem aldık sorunsuz kullanıyor.

IMG_0267.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Yağız
Yakın zamanda arkadaşım için 55000 TL civarında bir sistem aldık sorunsuz kullanıyor.

Alıntıyı görüntüle
bende bu tarz bi sistem düşünüyorum ama şikayet var ekşi sözlük gibi yerlerde çok fazla şikayet var hatalı ürün iadelerinde teknopat kanalında da bu sorunu yaşayan birçok kişi olmuş

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
ozan başaran
hocam s___nerji gaming gen incehesap itopya vatan qp inventus teknobiyotik gamegaraj tebilon pckolik gibi firmalara gözünüz kapalı güvenebilirsiniz, illa birkaç tane sorun yaşayan çıkar e ticaret yapıyorlar en nihayetinde kargoda sorun yaşayan oluyor kargoda ürünü hasar gören oluyor ya da çalışanların dalgınlığına gelip yanlış ürün paketlendiği oluyor bunlar normal. eğer hakkınızı vermemekte diretirlerse en kötü thhye başvurursunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Yağız
hocam s___nerji gaming gen incehesap itopya vatan qp inventus teknobiyotik gamegaraj tebilon pckolik gibi firmalara gözünüz kapalı güvenebilirsiniz, illa birkaç tane sorun yaşayan çıkar e ticaret yapıyorlar en nihayetinde kargoda sorun yaşayan oluyor kargoda ürünü hasar gören oluyor ya da çalışanların dalgınlığına gelip yanlış ürün paketlendiği oluyor bunlar normal. eğer hakkınızı vermemekte diretirlerse en kötü thhye başvurursunuz
ekşi sözlük dahil heryerde çok fazla kötü yorum yapılmış Emin olamadim da

Top Bottom