Neler Yeni

Sıcak Fırsatlar Kategorisine Düzenleme Getirilmeli

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Ahmet Hakan
Forumun düzenli takip edilen ve ana sayfada ayrı tab üzerinden erişilebilen bu bölüm özellikle yeni hesap açılarak suistimal ediliyor. Her gün alakasız sayısız konu görmekten gerçekten bıktım...
Bu duruma çözüm önerilerim:
250 mesaj altında üyelerin konu açma yetkisi
1- Moderasyon denetimine tabi olacak şekilde
2- Genel sayfaya düşmeyecek ayrı bir alt kategori olacak şekilde
3- Tamamen yasaklanacak şekilde
bu mesaj sayısının üstündeki üyeliklere de caydırıcı cezalar verilerek rahatsızlık çözülmeli bence.
@Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz

Son düzenleme:

332merek

80+ Bronze
Forumun düzenli takip edilen ve ana sayfada ayrı tab üzerinden erişilebilen bu bölüm özellikle yeni hesap açılarak suistimal ediliyor. 250 mesaj altında konu açma moderasyon denetimine tabi olacak şekilde / genel sayfaya düşmeyecek ayrı bir alt kategori olacak şekilde / yasaklanacak şekilde ve bu mesaj sayısının üstündeki üyeliklere de caydırıcı cezalar verilerek rahatsızlık çözülmeli bence.
@Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz

Her gün alakasız sayısız konu görmekten gerçekten bıktım...
evet 250 mesaj altı olan kişiler sıcak fırsat açamamalı

frix

80+
Sıcak Fırsatlar bölümü mutlaka düzenlenmeli. Diğer forumlara kıyasla DA Sıcak Fırsatlar bölümünü daha potansiyelli buluyorum. Eğer bölümde yeniliklere gidilirse ciddi fark yaratacağını düşünüyorum.

Birçok ince detay var fakat bana göre acilen düzenlenmesi gereken noktalar:

* Amazon, Hepsiburada, Trendyol gibi büyük pazaryerleri için ANA KONU açılmalı. İrili ufaklı her türlü konuyu kapsaması gerekiyor. Yeri gelince kampanyalar hakkında bilgi alışverişinin yapılacağı, yeri gelince de yaşanılan sorunlar için dayanışmanın yapılacağı bir yer haline gelmeli. Ana konuların moderasyonu, bölüm moderatörleri tarafından sağlanamayacaksa en aktif üyelere verilmeli.

* Alt kategori sistemi getirilmeli. Kitlenin büyük kısmı bilgisayar ve elektronik dünyasından fırsatlar görmek istiyor, bu nedenle alt kategori sistemine geçiş yapılmalı. Her fırsat kendi kategorisinde açılmalı. Alternatif olarak, ana dizinde elektronik fırsatları paylaşılır, diğer fırsatlar için de ayrı kategori açılabilir. Ana sayfaya da yalnızca elektronik/bilgisayar fırsatları düşmeli.

* İyi fırsatlar için ana konunun haricinde konu açılmaya devam edilmeli fakat diğer arkadaşların da belirttiği gibi bir takım sınırlamalar getirilmeli. Küçük fırsatlar, kampanya duyuruları için konu açılmamalı. Bunun yerine ana konu ekosistemi iyi yönetilmeli.

* Konu başlıklarında alev emojisi gibi dikkat çeken, algı yaratan emojilerin kullanımı yasaklanmalı. Benzer şekilde konu içeriklerinde o anki fiyatın girilmesi zorunlu tutulmalı.

Bunların dışında birçok ince detay var, bunlar da zamanla halledilebilir.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Ahmet Hakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yine alakasız konular girilmiş. Lütfen çözüm sağlayın

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda
1- 250 mesajı olmayan biri indirim yakalayamaz mı peki
2- sıcak fırsatlar zaten her saniye yeni başlık acılan çok yogun bir bölüm de değil, kategorize etmeye de gerek yok bence

tek önerim, yalnızca sıcak fırsatlar kısmında konuya yeni bir mesaj gırıldıgınde başlığın yeniymiş gibi üste çıkmaması olabilir :)

Top Bottom