Neler Yeni

❌İndirim Bitti! SIEMENS Otomatik Kahve ve Espresso Makinesi(outlet) 8952 TL piyasada 13.999

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Axl Rose
Sepete atıyorum, eklendi diyor, ama sonra sepet boş oluyor. Çok güzel makine çok güzel fiyattı, kaçırdığıma üzüldüm.

Emsal

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Axl Rose

ahmi16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ahmet
Outlet bitmiş
Geçen indirimdeyken 10.900e sitesinden almıştım çok iyi makine
Şuan sıfır olarak en uygunu bu

bado6100

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ahmet Oz
Sütlü içecekleri soğuk yapıyor. Biz hiç memnun değiliz.

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Evren AYDIN
Bende zaten bu makineden var, olsa annem için alacaktım da kullanılmış olanların mağazada ne kadar hor kullanıldığını (genelde) gördüğüm için hiç o topa girmek istemiyorum doğrusu :)

Outlet bitmiş
Geçen indirimdeyken 10.900e sitesinden almıştım çok iyi makine
Şuan sıfır olarak en uygunu bu

Sütlü içecekleri soğuk yapıyor. Biz hiç memnun değiliz.
Bir makine alma durumundayım şuan Philipsmi alsam yoska alternatifmi baksam bilemedim sizin önerileriniz varmı acaba

ahmi16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ahmet
Bir makine alma durumundayım şuan Philipsmi alsam yoska alternatifmi baksam bilemedim sizin önerileriniz varmı acaba
Makineden çok memnunum, güncel fiyatlardan haberim yok ama teknosada philipsi inceleme şansım oldu en üst modelinde bile malzeme kalitesi vasat. Eğer fiyatta çok fark yoksa siemensi öneririm onun dışında önerebileceğim marka Melita

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Evren AYDIN
Makineden çok memnunum, güncel fiyatlardan haberim yok ama teknosada philipsi inceleme şansım oldu en üst modelinde bile malzeme kalitesi vasat. Eğer fiyatta çok fark yoksa siemensi öneririm onun dışında önerebileceğim marka Melita
15 16 bine var şuan bu makine,emsali Philips arasında çok fark yok sanırım ama malzeme kalitesine bişey diyemem tabii ki,kaç çeşit yapıyor acaba bu cihaz

bado6100

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ahmet Oz
Bu cihaz kahveleri ve özellikle de sütlü içecekleri soğuk yapıyor, uzak durulması gereken bir cihaz.

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Evren AYDIN
Bu cihaz kahveleri ve özellikle de sütlü içecekleri soğuk yapıyor, uzak durulması gereken bir cihaz.
Abartılacak kadar bir soğukluk yok bildiğim kadarıyla süt konusunda süt buzdolabından çıkınca istenilen sıcaklığa ulaşamıyor oda sıcaklığından kullanmak lazım galiba

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Axl Rose
Ben sonrasında yine bu forumda gördüğüm bir Saeco Sm6585/00 modeli aldım, Siemens'e göre pek çok detay ayar (süt miktarı, kahve miktarı, ayrı ayrı profiller oluşturabilme gibi) sunuyor olması büyük avantaj. Ancak Siemens ile yaptığım kahveler de çok güzel (makine hala evde bu arada). Zaten bu makinelerde güzel bir çekirdekle kahve içtiğiniz zaman, dışarıda içtiğiniz karton bardakla satılan kahveleri içmek istemiyorsunuz. Herkesin söylediği gibi Siemens'teki en büyük eksiklik içeceğin sıcaklığının ayarlanamaması. Ama çok sıcak çay içen birisi olarak ılık kahve beni rahatsız etmiyor (sütlüler, sütün sıcaklığına göre ılık olabiliyor).

ahmi16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ahmet
15 16 bine var şuan bu makine,emsali Philips arasında çok fark yok sanırım ama malzeme kalitesine bişey diyemem tabii ki,kaç çeşit yapıyor acaba bu cihaz
Eğer sütü dolaptan kullanırsanız ılık bir köpük yapıyor tüm makinelerde durum böyle kullanım talimatlarında da yazıyor. Normal dışarıda durmuş paket açtığınızda gayet içilemeyecek kadar sıcak oluyor. Philipste var mı bilmiyorum ama siemens her açılışta ve kapanışta kendisini temizliyor size sadece kullanım sıklığına bağlı iç temizlik kalıyor. Hazır olarak 8 çeşit gösteriyor ama sertlik ml ve miktar ayarlamaları tamamen size bırakılmış istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Philipsteki 16 tane hazır ayarların çoğu oran değişimleriyle geliyor bir farkı yok.

Top Bottom