Neler Yeni

Sıfır Ekran Kartında Coil Whine Sorunu ?

Mehsaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Şahin
2 gün önce hepsiburadan sıfır aldığım 6700 ekran kartında coil whine sorunu var. İade kabul edilip yenisi gönderilir mi ve bu ne kadar bir zaman sürer bu konuda fikirlerinizi bekliyorum.

r4NG3r

80+ Silver
Coil whine var diye gonderirsen hicbirsey cikmaz.Cayma hakkini kullanarak iade et baska kart al

Mehsaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Coil whine var diye gonderirsen hicbirsey cikmaz.Cayma hakkini kullanarak iade et baska kart al
Site üzerinden ürün değişimi talebi istesem alışveriş kredisi ile almıştım bunu hesaba parayı geri yatırıyorlar mı bilmiyorum ?

QRuder

80+ Silver
2 gün önce hepsiburadan sıfır aldığım 6700 ekran kartında coil whine sorunu var. İade kabul edilip yenisi gönderilir mi ve bu ne kadar bir zaman sürer bu konuda fikirlerinizi bekliyorum.
kart asus dual mı

Mehsaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gönderirsen. sana aynı kartı geri gönderirler sadece beklersin ,yani denemek istersen ,zamanına varsa dene. Bir şey çıkacağını sanmam .
Eee nabıcaz bu kartı şimdi ?

QRuder

80+ Silver
Eee nabıcaz bu kartı şimdi ?
kullanıcaksın, kasanın kapağını kapattığında öyle çok bir ses çıkmaz herhalde ,reelde kanlı canlı ne kadar yüksek duymadım hiç ,videolardan duyduğum kadarı ile o kadar büyük bir problem değil gibi ben kulaklık kullanmamama rağmen ,eğer kulaklık kullanıyor iseniz daha rahatsınız. Donanımsal bir sorun yaratmaz sadece tiz ses o kadar.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,062
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Hiç uğraşmadan iade et yeniden al güven bana. Değişim istersen servise gönderin diyecekler , serviste cw sorun değil diye geri gönderecek zaten kendim den biliyorum

Mehsaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Şahin
kullanıcaksın, kasanın kapağını kapattığında öyle çok bir ses çıkmaz herhalde ,reelde kanlı canlı ne kadar yüksek duymadım hiç ,videolardan duyduğum kadarı ile o kadar büyük bir problem değil gibi ben kulaklık kullanmamama rağmen ,eğer kulaklık kullanıyor iseniz daha rahatsınız. Donanımsal bir sorun yaratmaz sadece tiz ses o kadar.
Ama şöyle bir şey oluyor gibi gelıyor bana bazen oyunda yada oyunlarda çok hafif bir takılma oluyor gibi gelıyor sesle birlikte yada bana öyle geliyor kafayı oaraya çok taktığım için bilemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç uğraşmadan iade et yeniden al güven bana. Değişim istersen servise gönderin diyecekler , serviste cw sorun değil diye geri gönderecek zaten kendim den biliyorum
Sen yaşamışmıydın bu sorunu ?

QRuder

80+ Silver
Ama şöyle bir şey oluyor gibi gelıyor bana bazen oyunda yada oyunlarda çok hafif bir takılma oluyor gibi gelıyor sesle birlikte yada bana öyle geliyor kafayı oaraya çok taktığım için bilemedim.
yüke bindiğinde olur CW . birden sağlam grafikli bir yere gelirsen o zaman yük biner karta anlık olarak bunun sonucunda cw olur, yani cw den dolayı bir donma ,kasma olmaz

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
931
İsim
emir yapar
Performans düşmesi yaşamasan da insan aldığı üründe böyle bir şey olunca kötü hisseder. Performans düşüşü olmayacak diye ona katlandıkça kafana takılır ileride keşke iade edip tekrar alsaydım dersin. Yerinde olsam iade ederdim. Yenisini alırdım.

Mehsaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Şahin
Performans düşmesi yaşamasan da insan aldığı üründe böyle bir şey olunca kötü hisseder. Performans düşüşü olmayacak diye ona katlandıkça kafana takılır ileride keşke iade edip tekrar alsaydım dersin. Yerinde olsam iade ederdim. Yenisini alırdım.
Evet bende şimdi iade işlemlerini başlatacağım site üzerinden şuan mesela boşta olmasına rağmen duyuyormuşum gibi geliyor ve bu sinir bozucu olmaya başladı.

Top Bottom